Zlatý Bazalbub za měsíc Září

Autor: Erny <erny@banicek.com>, Téma: Zlatý Bazalbub, Vydáno dne: 09. 10. 2006

Takže máme za sebou druhý měsíc letošní ligové sezóny a můžeme vyhlásit znovu hráče, který byl v tom daném měsíci podle fanoušků tím nejlepším z hráčů, kteří oblékají dres se znakem Baníku na hrudi. Než to však učiníme, máme pro Vás jednu velmi žhavou a myslím si, že příjemnou NOVINKU. Ze všech hlasujících, jakož i minule, vylosujeme jednoho fanouška, jenž nelenil a svůj hlas zaslal prostřednictvím mailu, který sošku Bazalbuba předá samotnému hráči a nejen to. Od tohoto kola až do konce sezóny máme pro Vás skvělou cenu!!!

Tou novinkou a zároveň odměnou či cenou (říkejte si tomu jak chcete) je víkendový pobyt pro dva na horské chatě Ondřejník!!! Ubytování je zdarma, v zimní sezóně i permanentka na lyžařský vlek. Jediné co si zaplatíte je cesta tam a zpět a to co si nacpete či nalejete do bříška ;-) Doufáme, že tato cena je pro Vás příjemnou novinkou a že Vás ještě více nabudí k hlasování do dalších měsíců.

Takže, pojďme k řeči čísel a samotnému vyhlášení hráče měsíce Září. Tentokrát to bylo víc, než těsné. Už jsme měl strach, že budeme muset předávat sošky dvě, ale nakonec to vše dobře dopadlo. Celkem přišlo 1589 hlasů pro jedenáct hráčů. Vaše hlasy za své předvedené výkony získali: Josef Hofmann, Maroš Klimpl, Lukáš Magera, Franta Metelka, Tomáš Marek, Martin Raška, Radek Slončík, David Střihavka, Petr Tomašák, Adam Varadi a Libor Žůrek. Vítězem za Září se stává:


Martin Raška


Na druhém místě se umístil s jen velice těsným rozdílem pěti hlasů:


Radek Slončík


A třetí flek si vybojoval opět bronzový


Libor ŽůrekVylosovaným fanouškem, který bude moct osobně předat sošku Bazalbuba Martinu Raškovi a jako první si užije čerstvého horského vzduchu na Ondřejníku je:

Karel Štefánik


Karle gratulujeme, ozvi se, ať můžeme domluvit termín předání a samozřejmě víkendový pobyt, který si však musíš vybrat do dalšího vyhlášení Zlatého Bazalbuba, které se uskuteční začátkem měsíce Října.Na závěr bych chtěl poděkovat majitelce chaty Ondřejník za její přispění do této soutěže, dále pak Domovu domácí péče Kamarád v Rožnově pod Radhoštěm za sošky Bazalbuba a hlavně Vám všem, kteří jste posílali hlasy do Zlatého Bazalbuba.