Zlatý Bazalbub za měsíc Říjen

Autor: Erny <erny@banicek.com>, Téma: Zlatý Bazalbub, Vydáno dne: 06. 11. 2006

Tak nám utekl už třetí měsíc Gambrinus ligy, sešel se den se dnem, měsíc s měsícem a máme tady chvíli, kdy vyhlašujeme třetího držitele sošky Bazalabuba tentokrát za měsíc Říjen.

Snad jen krátké ohlédnutí za předchozími měsíci. Za Srpen jste vybrali Radka Slončíka, když druhé a třeí místo obsadili David Střihavka a Libor Žůrek. V Září získal primát Martin Raška, když jen těsně uhájil své vítězství před minulým vítězem Radkem Slončíkem a opět Liborem Žůrkem. Je snad Liborovi souzeno třetí místo? No uvidíme, do konce ligy je ještě hodně daleko a já věřím, že si Libor tu jednu sošku od dětí a dospěláků z Domova domácí péče Kamarád v Rožnově pod Radhoštěm vybojuje. Ono to není jen o té sošce, je to i o Certifikátu samotného Bazalbuba, kterou si hráč může umístit v kabině nad svým místem a ukázat tak všem svým spoluhráčům a kamarádům, že právě jeho si zvolili fanoušci, toho nejkrásnějšího klubu pod sluncem, za svého KINGa! Je možná trošku zvláštní, že máme v Baníku ( prozatím ) nejlepšího střelce ligy, že máme v modrobílém klubu i další velmi schopné útočníky a přitom ceny získá záložník a gólman. Je to možná tím, že tito dva jsou ikonami Baníku, je to možná tím, že právě tito dva, dle mínění fanoušků, nejvíc přispěli svou hrou, citem a pílí k výsledkům, kterých Baník dosáhl. Opravdu je to zvláštní a já sám jsem zvědav kdo nakonec, díky svým umístěním během celé ligy, získá Zlatého Bazalbuba za ligový ročník 2006/2007.

Ale než přistoupíme k samotnému vyhlášení hráče měsíce Října bych chtěl poděkovat všem hráčům našeho Baníčku za jejich přístup k samotné soutěži. Doufám, že mi prominete, když nebudu konkrétně jmenovat, ale dva kluci z mužstva se do Rožnova vydali osobně podívat na lidičky, kteří tyto sošky vyrábí. A musím říct, že celé to setkání bylo velmi dojemné. Jeden z nich se sice trošku styděl, ale ten druhý to vzal hrdě na sebe a docela solidně se rozkecal. Nakonec si za vlastní peníze koupili i nějaké věci, které ty děti vyrábí a tím i přispěli na jejich péči a v podstatě i jejich druhý domov. A to jsem ještě slyšel, že připravují další překvapení, ale o tom až někdy příště. Jsem HRDÝ na to, že fandím Baníku, jsem HRDÝ na svůj klub, jsem HRDÝ na naše modrobílé barvy, jsem HRDÝ na naše kluky, kteří nosí znak BANÍKU na prsou, jsem HRDÝ na nejlepší fanoušky, které BANÍKU závidí každý klub v této republice.

Tak a pojďme k samotnému vyhlášení Zlatého Bazalbuba za měsíc Říjen. Určitě jste si všimli, že už nemusíte hlasovat jen prostřednictvím emailu, ale jak jsme už slibovali, i přímo na našich stránkách. Určitě to je pro Vás méně náročné a zdlouhavé a i pro nás to je daleko jednodušší. Už nemusíme přepisovat a přepočítávat jednotlivé emaily, už to za nás dělá technika sama. A co vlastně spočítala? Spočítala to, že hráčem, který získá ocenění fanoušků za měsíc Říjen se stává:

Martin Lukeš


jen velmi těsně se na druhém místě umístil:

Tomáš Marek


a třetí místo získal minulý vítěz:

Martin Raška


Všem "medailistům" gratulujeme a nyní k fanouškům. Hlasů přišlo celkem 1951 a o ně se kromě vítězů podělili tito hráči:

Libor Žůrek, Petr Tomašák, Tomáš Mičola, Franta Metelka, Adama Varadi, David Bystroň, Maroš Klimpl, Pavel Besta, Radek Slončík, Franta Rajtoral a Josef Hoffmann. Všem bodovaným gratulujeme!!!

A kdo předá sošku Bazalbuba a vyhraje víkendový pobyt na horské chatě na Ondřejníku? Vylosovaným se stává fanoušek s nickem:

Baníček69


Gratulujeme!!! Ozvi se na adresu admina, ať si s Tebou můžeme domluvit termín předání sošky Martinu Lukešovi a Tvůj víkend na Ondřejníku.

Jak jste si jistě všimli, od minulého měsíce přibyla i další cena a tou je originální láhev Bazalbub vodky. Sice nepodporujeme konzumaci alkoholu (i když ho sami rádi konzumujeme :-) ), ale věříme, že v těchto chladných dnech přijde jistě vhod. A kdo ji vyhrál?:

woky


Pokud Ti není 18, tak máš smůlu, vypijeme ji před Tebou a Ty se budeš jen dívat :-)))) Takže taky dej o sobě vědět, ať se můžeme domluvit ;-)

A nyní již klasická děkovačka. Domovu domácí péče Kamarád z Rožnova, paní majitelce chaty Ondřejník a výrobci lahodného likéru značky BazalBub vodka. Všem Vám díky a doufejme, že cen pro nás, hlasující, bude přibývat a našim klukům se bude už dařit stejně jako včera proti kopálistům z města Škodovek.