Zlatý Bazalbub za měsíc září

Autor: ammy <ammy@banicek.com>, Téma: Zlatý Bazalbub, Vydáno dne: 14. 10. 2007

Trošku se zpožděním - ale na výsledcích to nic nemění, přinášíme vyhodnocení ankety o nejlepšího hráče měsíce září. Podařilo se nám pro toto kolo (zatím) získat novou cenu - snad se podaří spolupráci navázat na delší dobu.

Měsíc září byl pro Baníček výsledkově trošku chudší než předchozí srpen, především druhý zápas měsíce by asi všichni rádi smazali, ale stalo se... V prvním utkání měsíce jsme na domácím stadionu přivítali plzeňskou Viktorku, porazili jsme ji dvěma góly Zehiho 2:0 a tak se dalo čekat jednoznačné hodnocení zápasu. Očekávání se naplniko - Robo za Plzeň získal téměř všechny hlasy, co nazbíral za měsíc a s velkým odstupem za sebou nechal Otepku, Vaška a Marka - další čtyři hráči (Magera, Metelka, Rajtoral a Řezník) už nazbírali jen minimum hlasů.

Pro ligisty úvodní kolo Poháru ČMFS se stalo nečekaně posledním pro Baníček v Lipinách, kde podlehl nadšeně bojujícím domácím 2:0. Klasický pohárový zápas - favorit se v úvodu neprosadí, lehce podceněný soupeř dá góla a i kdyby se hrálo do rána - je vidět, že se zápasem se nedá už nic udělat. A určitě se nedá hledat důvod v porážce jinde než ve vlastních řadách bez ohledu na to, kolik hráčů základu není k dispozici. Podle vašich hlasů snesli největší měřítko Otepka s Markem, s menším odstupem za nimi skončili Vašek, Bystroň a Zeher. Zajímavostí je, že své první body do naší ankety získali i kmenoví hráči juniorky Vrťo a Přecechtěl, kteří se ve druhé půli snažili oživit náš útok.

Třetí zápas měsíce - a zraněními zdecimovaný tým odjíždí k údajně poslednímu zápasu na větrnou hůrku. Na slátance to dlouhodobě neumíme a fanouškům se určitě k zápasu nejelo lehce. Tým se ale nedal, naopak všichni makali i za kamarády, kteří k zápasu nemohli nastoupit. Nakonec z toho byla bezgólová plichta v zápase, kde hlavně druhá půle byla hodně kvalitní. Daly se odvézt i všechny body - stejně tak jako se dalo prohrát a tak s plichtou byla asi většina přítomných spokojená. Téměř vyrovnaně z tohoto zápasu s hlasy dopadl souboj Vašek-Marek, pár hlasů navíc našemu gólmanovi přinesly určitě ty vychytané tutovky domácích. S odstupem za touto dvojicí se srovnali Bizi, Otepka a Mičola, s dalším odstupem pak Magera, Metelka a Zeher.

Posledním zápasem měsíce byla trošku nečekaná domácí porážka od olomoucké Sigmy. Dostali jsme rychlou branku do rozhozené obrany a ačkoli další šanci už Hartig nevyužil - stačilo to nakonec hanákům ke všem bodům. Patrně zklamání z výsledku se odrazilo i na vašich hlasech, tento zápas hodnotilo v měsíci nejméně z vás. S velkým náskokem v tomto zápase nejlépe hodnocený kapitán Marek nechal za sebou Biziho, Vaška a Rajtyho, dalších šest hráčů pozbíralo "drobné".

Nejvyrovnanější hodnocení ve všech zápasech v součtu vyneslo na první místo za tento měsíc kapitána

Tomáše Marka.

Je to již náš třetí kapitán, který tuto cenu získává. Je jen dobře, když kapitán týmu šlape a jde ostatním příkladem. Klobouk dolů Tomáši - tvůj příchod do Baníku byl velmi dobrý obchod.

Na druhém místě skončil vítěz minulého kola
Róbert Zeher,

který většinu svých hlasů nazbíral za utkání s Plzní. S odstupem o třetí místo bojoval Ruda Otepka, nakonec těsně o pár hlasů prohrál s gólmanem

Petrem Vaškem

a skončil čtvrtý.

V tomto kole rozdělujeme tři ceny. První cenou je tradičně víkendový pobyt na horské chatě Ondřejník a možnost předání ceny vítězi (o termínu předání ceny budete včas na našich stránkách informováni). Tuto cenu v tomto kole získává

cambridge1
.
Druhou cenou je vstupenka na prosincový koncert kapely


v Ostravě, tuto cenu získávají

fcb93
a nabi
.
Třetí (zatím jen pro toto kolo, uvidíme, co bude dál) je parfém v ceně cca 300Kč dle vlastního výběru, který si vítěz může vybrat na stránkách www.parfem.prodejce.cz. Najdete zde parfémy dámské, pánské, dětské vůně a spoustu dalšího. Vítězem této ceny se v tomto měsící stává

Eliška
.

Všem výhercům gratulujeme, do dalších zápasů a kol naší ankety přejeme Baníčku co nejlepší výsledky na hřišti a vám hlasujícím štěstí při losování cen dalšího měsíce. Zároveň vítěze žádáme o zaslání kontaktních informací, abychom mohli domluvit předání cen.