Ohlasy po zápase s Klokanem

Autor: kulajar <kulajar@banicek.com>, Téma: Aktuální info., Vydáno dne: 28. 09. 2014

Přinášíme pozápasové ohlédnutí hráčů a trenérů. Za klokany přišel k mikrofonům Erich Brabec, který netajil rozčarování, je klokaní kapsa při odjezdu z Bazalů zeje prázdnotou. Z naší kabiny nemohl chybět střelec jediné branky Patrizio Stronati a tradičně také kapitán Janko Greguš. Po hráčích pak na tiskovce hodnotí zápas také oba trenéři Roman Pivarník a Tomáš Bernady.

E.Brabec : jsme hloupý tým, pokud hrajeme proti desíti, pokud se nám dostanou za půlku jednou za poločas, když takto přijdeme o bod. Teď pojedeme zpátky po dé jedničce osm hodin a budeme nasraní. V prvním poločase byla Ostrava lepší, my ve druhém, myslím si, že za ten poločas jsme si minimálně bod zasloužili.

Celý rozhovor s Brabcem si stáhněte zde.

P.Stronati : bylo to štěstí, ale spadlo to tam a jsem šťastný. Signal vymysleli Davor s Gregim, Davor to centroval po rozehrávce, bylo to tečované a já to pak už jen uklidil do brány. Dohrávali jsme v desíti, věřili jsme, že nám výjde nějaký brejk a povedlo se. Hrajeme pořád 1:0, nepadá nám to tam, ale věříme, že příště už snad dáme vice gólů.

Vše, co po zápase Patrizio řekl, si můžete poslechnout zde.

J.Greguš : konec byl šťastný, rozhodla standardka, na signále jsme se dohodli před rozehráním, buď budu centrovat anebo mu to dám podél zdi – žádný pohyb tam nebyl, tak jsem mu to tam dal. Bohemka byla ve druhé půli aktivnější, každý míč se nám vracel jako bumerang, musel jsem hráče burcovat, není to příjemné další červená, nemělo by se to stávat.

Kompletní hodnocení Janka po zápase k dispozici zde.

R.Pivarník : zápas se mi hodnotí těžko, když jsme dostali gól v 90.minutě. Baník ukazoval první poločas to, na co jsme hráče připravovali, Baník hrál jednoduše, kombinačně a přehrával nás. Tlak jsme ustáli a ke konci poločasu a ve druhém jsme byli lepší, měli jsme spoustu rohů, ale nedotáhli jsme naše šance do konce. Naší slabinou je střílení branek a na konci jsme byli ze standardky potrestaní, myslím, že ve zdi měli být tři hráči, aby zachytili náběh.

Hodnocení hostujícího trenéra najdete zde.

T.Bernady : dnes jsme viděli zápas dvou rozdílných poločasů. V prvním poločase jsme Bohemku přehrávali a měli jsme v zakončení buď smůlu jako v případě Francisovy tyče anebo nás gólman Švengr vychytal, ve druhém poločase se Bohemka dostala ze hry, přišli jsme o vyloučeného hráče, ve chvíli když už jsme ve výhru možná už nevěřili přišla standardka a byť kostrbatě to tam spadlo, Patrizio do toho šel jako vždy po hlavě, rozhodl a my jsme za to všichni šťastni.

Celou tiskovku trenéra Bernadyho, jeho odpovědi na další otázky najdete zde.