Ohlasy po pohárovém zápase se Slováckem

Po sobotním zápase se opět setkal Baníček se soupeřem z Uherského Hradiště. Co k zápasu řekli jeho aktéři, si můžete přečíst níže.

F. Kaša: Kanonýr Baníku asi nejsem, pro mě je důležité, abych hrál, podával dobré výkony. Doufám, že odvetu zvládneme a postoupíme dále. Dneska bylo jiné nasazení než v lize, nebylo to tak vyhecované, myslím, že umíme podat lepší výkon než dneska. Já jsem chtěl dneska vyhrát, zvládnout ten zápas, abych mohl naskakovat do základu v lize. V Plzni mi to nevyšlo a musel jsem čekat, než dostanu další šanci. U nich to bude moc těžké, musíme se na to připravit, oni budou doma, budou mít fanoušky a myslím, že to bude vyhecované.

Slova Filipa Kaši, který se vracel i k zápasu v Plzni, si můžete poslechnout zde.

D. Petrus: Chybí mi kondice, ani bych neřekl, že se dostávám do tempa, chce to trpělivost, samozřejmě to, že jsem dlouho nehrál je znát, byl to asi třetí nebo čtvrtý zápas, kdy jsem odehrál více než třicet minut. Trénovat a hrát je něco úplně jiného a ta herní kondice mi chybí. V tréninku se cítím dobře, ale zápas je něco jiného, někdy mi i začnou docházet síly, což se mi před zraněním nestávalo. Jsem rád, že se nám na podzim daří, ale nemůžu říct, že bych z toho byl překvapený, máme dobrou partu. Když dáme první gól, tak se nám hraje lépe a perfektně nám hraje obrana, která toho soupeři dovolí minimum.

Zde najdete kompletní rozhovor s Davidem Petrusem.

M. Kerbr: Měli jsme brejk, šel jsem jako tandem, bylo štěstí, že to ještě prošlo, protože tam dobíhal ještě jeden obránce, gólman to možná trochu podcenil, jak vyběhl tak tam byla odkrytá jeho pravá strana, tak jsem to tam dal placírkou a zapadlo to tam. Prvních dvacet minut měla Ostrava balón více na kopačkách a dokazovali, že jejich fotbalisté jsou velice dobří a nám chvilku trvalo, než jsme se s tím vypořádali. Ligu jsme hodili za hlavu, dneska jsme remizovali a myslím, že je to dobrý výsledek.

Kompletní rozhovor s Milanem Kerbrem, který se vrátil i k sobotnímu zápasu, si můžete poslechnou zde.

T. Bernady: Podruhé po krátké době, jsme se utkali s týmem Slovácka, dneska to tak radostné nebylo, měli jsme dneska slabé tempo, obrany převažovali nad útoky, gól jsme dostali po naší standardce, kdy jsme to zahráli katastrofálně a z brejku jsme dostali gól do šatny, ve druhém poločase bylo Slovácko lepší, na závěr se to přelilo a zvládli jsme alespoň vyrovnat. Nebylo to dneska od nás kvalitní představení. U Derricka to není nic vážného, ale po ošetření se necítil úplně v pořádku.

Celé hodnocení zápasu i celkově pohárové souteže trenérem Bernadym naleznete zde.

S. Habanec: Po rozpačitém začátku jsme se uklidnili, dostali jsme se na naši klasickou úroveň, vstřelili jsme branku, po jednom propadlém míči jsme propadli ve středu hřiště a dostali jsme branku na 1:1. Tento zápas měl o level nižší úroveň než liga, z obou táborů chyběla větší zaujatost výhrou, která byla vidět v sobotu.

Kompletní rozhovor s trenérem hostů naleznete zde.

| Autor: kulajar | Vydáno dne 08. 10. 2014 | 1007 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek