PŘIHLÁŠENÍ
NOVINKY
Login:
Heslo:
Registrace nového fanouška

přidejte si nás na Facebooku
Občanské sdružení

BANÍK VE SVĚTĚ
Posílejte na soutez@banicek.com
Poslední foto z 22.05.2012
PŘIŠTÍ ZÁPAS


vs

Na Julisce
09.02.19, 15:00
POSLEDNÍ ZÁPAS
Městský stadion Vítkovice
14.12.18, 18:00
ODEHRÁNO


0:2
2:1
2:1
2:1
1:0
0:0
1:1
0:0
Sezóna 2017/2018
Los a výsledky
09.02.
vs 15:00
09.02.
vs 15:00
09.02.
vs 15:00
09.02.
vs 15:00
09.02.
vs 15:00
09.02.
vs 15:00
09.02.
vs 15:00
09.02.
vs 15:00

Prohlášení skupiny e-maniacs

V posledních týdnech a měsících se na diskuzním fóru tohoto našeho webu objevila celá řada pro nás nepřijatelných příspěvků mířících proti klubu FC Baník Ostrava, proti jeho majiteli, činovníkům či hráčům i proti samotným tvůrcům webu. My, členové skupiny e-maniacs jako držitelé a plátci domény www.banicek.com se proti takovým příspěvkům důrazně ohrazujeme a nebudeme je již na svých webových stránkách trpět. Omlouváme se všem slušným čtenářům a sympatizantům našeho webu, ale míra trpělivosti již přetekla a musíme sáhnout k určitým krokům, které se někomu mohou jevit třeba jako nedemokratické. (více uvnitř článku)

Od této chvíle budou (po prvotním napomenutí autora) veškeré příspěvky nad rámec slušnosti nekompromisně mazány. Od této chvíle již nebudeme trpět urážky majitele klubu pana Brabce. Nebudeme trpět příspěvky, hanobící a urážející každodenní činnost vedení klubu a jeho činovníků na různém stupni důležitosti. Nebudeme trpět příspěvky, urážející hráče, bez kterého by dnes Baník nebyl ani na tom předposledním místě tabulky.

Ano – i my, členové skupiny e-maniacs nejsme spokojení s aktuálním postavení A-týmu Baníku a rádi uvítáme jakoukoli změnu, která povede ke zlepšení. To, o jaké změny se může jednat, však ponecháme jen a pouze na majiteli klubu a jeho partnerech. Pokud někdo pociťuje potřebu urážet Baník, vulgárně vyhazovat z Baníku toho či onoho, pokládat tvůrce tohoto webu za vlezdoprdelky tomu či onomu, pak není od této chvíle na správných webových stránkách. Nechme odpovědné lidi pracovat a mezitím si zavzpomínejme třeba na to, jak smutně nám bylo, když jediné hlasování mohlo poslat Baník do historie či jak se nám naopak ulevilo, když klub koupil pan Brabec. Koupil ho ve stavu, který se určitě nedá povýšit/zlepšit na perfektní úroveň za rok a půl. A tím myslíme na všech úrovních – na úrovni hráčské, trenérské, manažerské či na úrovni finanční. Buďme všichni trpěliví a pokorní, nesnižujme se k urážkám.

Kdysi před léty jsme zakládali náš web jako možnost vyjádření i jiného názoru než je ten oficiální. Po zrušení diskuzního fóra na oficiálních stránkách Baníku jsme poskytli prostor i všem fanouškům, kteří mohli – a myslíme si, že stále mohou – svobodně vyjádřit svůj názor. Takový názor však musí být vždy v mezích slušnosti. Dospěli jsme k poznání, že tomu mnohdy nyní už tak není, že u mnohých příspěvků je hranice slušnosti značně překročena. I proto přicházíme s tím, že budeme častěji používat práva mazat příspěvky, se kterými nesouhlasíme. Ptáte se proč? Protože ten web je náš, my si ho platíme z vlastních prostředků a protože kdokoli jiný mimo členů skupiny e-maniacs je tady pouze a jenom jako host. Doma neslušně se chovajícího hosta také jednoduše vyhodíte přede dveře.

Děkujeme za pochopení a věříme, že slušní fanoušci nám i nadále zachovají přízeň.

Skupina e-maniacs jako provozovatel webu www.banicek.com

| Autor: EM | Vydáno dne 04. 12. 2017 | 1699 přečtení | Počet komentářů: 23 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek