PŘIHLÁŠENÍ
NOVINKY

Spojení do Jablonce!!!

Po 3 týdnech v sobotu 11.05.2019 od 17:30 h hraje FCB opět v Jablonci a to 2. kolo nádstavby!!! Z Bohumína 4 vozy FCB na konci vlaku EC144 a z Prahy speciál přímo do Jablonce. Zpět z Jablonce speciál do Prahy a pak na IC 547 do Bohumína.



SMĚR JABLONEC
Návsí-Jablo 7:11 (EC 144 směr Praha)
Třinec Centrale 7:19
Těšín 7:27
Karviná hl.n. 7:44
Bohumín 7:58/8:06 (4 vozy FCB na konci do Jablonce)
Ostrava hl. n. 8:15
Ostrava-Svinov 8:23
Hranice n/M 8:48
Olomouc hl. n. 9:20
Zábřeh n/M 9:43
Č. Třebová 10:05
Pardubice 10:39
Praha hl. n.11:39/12:20 (4 vozy FCB speciál do Jablonce)
Jablonec 15:20
Přípoj z: Studénka 7:54 Suchdol 8:02 Vsetín 6:50 ValMez 7:07 do Hranic; Opava vých. 7:42 Havířov 7:08 do Svinova; FM-Lipina 7:30 na Hlavák; Šumperk 8:30 do Zábřehu; Orlová AN 7:00 nebo Orlová pošta 7:06 do Bohumína.


SMĚR OSTRAVA
Jablonec 20:20 (speciál 4 vozy do Bohumína)
Praha hl. n. 23:10/23:47 (přepojení na IC 547 do Bohumína)
Pardubice 0:42
Olomouc hl.n. 1:57
Ostrava-Svinov 2:53
Ostrava hl.n. 3:01
Bohumín 3:09
Přípoj do: Karviná Třinec Jablo 4:41 z Bohumína; Havířov Těšín 4:19 ze Svinova; Studénka 3:55 ze Svinova; Orlová 4:17 z Bohumína AN; FM-Lipina v 4:48 z Hlaváku.

| Autor: SKSlezská | Vydáno dne 09. 05. 2019 | 329 přečtení | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek