PŘIHLÁŠENÍ
NOVINKY

Vzpomínka na budoucnost (3. část)

Derby je naše! Již tuto středu od 17 hodin nás ale čeká další veledůležitá výzva - semifinále poháru proti Bohemians 1905. K tomuto zápasu se zároveň váže odhalení dalšího projektu našeho spolku. Čti, sdílej a ve středu doraz podpořit Baník na cestě do finále!

V první části jsme se společně vrátili do roku 1976, kdy Baník získal první titul. Druhá část byla věnována mládeži a na fotografii můžete vidět, jak jsme se rozhodli spojit historii s budoucností.


Repliky dresů ze sezóny 1975/1976 jsou určeny malým hráčům a hráčkám, kteří mají milou povinnost doprovázet hráče "A" týmů před začátkem ligových utkání Baníku. V dresech mají zároveň sehrát zápas v přestávce mezi poločasy. Při těchto emotivních okamžicích doposud polovina dětí oblékala dres ligového soupeře, což část potomstva s ohledem na ráz našeho regionu nenesla dobře.


Projekt není projevem neúcty k soupeři. Cílem je dopřát všem malým chacharům pocit nástupu před zaplněné ochozy se znakem Baníku na prsou. Nástup v dresu z počátku historicky nejúspěšnější klubové éry v podání malých nadějí se tak zároveň stane mementem úsilí předešlých generací. Mimochodem, hráči mistrovského kádru z roku 1976 přijdou na nástup malých následovníků osobně dohlédnout!


PS: projekt, který vyšel na takřka 30 tisíc korun, byl hrazen ze členských příspěvku. Proto budeme vděčni, pokud rozšíříte naše řady a podpoříte společné úsilí za lepší současnost i budoucnost Baníku. Přikládáme odkazy na některé z předešlých projektů:

"Míče pro mládež" - 100.000,- Kč

"Soustředění U15" - 50.000,- Kč

... podporu ve výši 50.000,- jsme akademii poskytli také v letech 2018 a 2019. Pojďte do toho s námi! Pro informace o vstupu do spolku navštivte náš web, nebo napište do zpráv zde na Facebooku.
| Autor: BBzs | Vydáno dne 23. 04. 2019 | 601 přečtení | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek