GKS - Rakowa, repre do 19 let

Ve středu se hrál v Katowicích důležitý zápas třetí polské ligy mezi GKS a Rakowem. V úterý a ve čtvrtek se náš reprezentační výběr do devatenácti let utkal v přípravných zápasech se Švédskem. Mrkněme se na tyto tři zápasy.

U Bukové se GKS a Rakow Czestochowa rozešli smírně po výsledku 0:0. Utkání mělo podle dostupných zpráv svižné tempo a začalo náporem GKS. Ten vyvrcholil kolem patnácté minuty dvěma šancemi, ale ani jedna neskončila brankou. Hosté zahrozili chvíli před přestávkou, ale ani oni neuspěli.

Chvilku po přestávce přišly dvě obrovské šance Rakowa, ale i jedna stejně velká GKS. Ve vysoké úrovni se hrálo i nadále a když hostující Malinowski chvíli před koncem neproměnil sólový nájezd na Urbanczyka, utkání skončilo bezbrankovou remízou. Rakow zůstal na prvním místě tabulky, GKS na osmém.

Zápas sledovalo asi 6 500 diváků, z toho 130 hostujících fans. Nemáme informace, co se dělo v ulicích, ale na stadioně byl prý klid. Domácí fans údajně dokonce vyklidili hostům jeden ze sektorů... To nechápu, protože hostující sektor má být vyklizen vždy. Pochybuji, že by se oba tábory na sebe usmívaly tak, jako při utkání GKS a FCB.

Do nominace ke dvěma přípravným zápasům našeho reprezentačního výběru se vešli i baníkovci Ficek a Přecechtěl. V úterním zápase při porážce 1:0 hrál Ficek první poločas a Přecechtěl posledních 25 minut. V dnešní "odvetě" Ficek bohužel nenastoupil vůbec a Přecechtěl hrál 40 minut. Ani dnes jsme přes velkou převahu nevyhráli a uhráli jsme pouze remízu 1:1. Děkujeme Ondřejovi a Vítovi za vzornou reprezentaci Baníku!

| Autor: kulajar | Vydáno dne 07. 09. 2006 | 768 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek