I béčko ztratilo body v závěru

FK Břeclav – FC Baník Ostrava B 1:1 (0:1)

Hráno 16. září 2006 v 16:00 hodin

Přerušení série pěti porážek, první bodový zisk na hřišti soupeře, ale i ztracení dvou bodů čtyři minuty před koncem utkání – tak by se dalo ve zkratce charakterizovat sobotní utkání naší rezervy.

Naše béčko se muselo obejít bez několika hráčů. Při zranění Bučka a povolání Petra na lavičku A týmu musel do branky nastoupit dorostenec Prepsl. Stoper Pavlík byl také na lavičce při zápases Plzní a jeho místo zaujal Řezník. Třetím dorostencem do party byl Přecechtěl, který byl připraven pro nasazení do útoku. Ostatně – klukům z dorostu to až tak nevadilo, protože jejich zápas s Hradcem Králové byl odložen. Mezi v současnosti zraněnými hráči je také Zapalač.

Sestavy:
Břeclav: Galla – Vajbar, Kuba, demjanovič, Forman (73. Veselý) – Svoboda, Chorvatovič, J. Svozil, Poredský (90. Gajdoš) – Pekárek, Czucz (46. M. Svozil)
Baník B: Prepsl – Řezník, Ricka, Blažek, Lisický – Švrček, Ficek (89. Galajda), David, Mičola – Husárik (75. Prokeš), Böhm (85. Přecechtěl)

Rozhodčí: Hulcký, Fojt, Adámková
Diváků: 350

V 24. minutě se po standardce v nepřehledné situaci nejlépe orientoval kapitán Lisický a otevřel skóre utkání. Poté měla obě mužstva dostatek šancí na docílení branky, ale buď je zahodili nebo výborně zasáhli brankáři. Když už se zdálo, že by si Baník B mohl odvézt pro zvýšení psychiky tolik potřebné vítězství, přehlédl rozhodčí v 84. minutě faul na brankáře Prebsla a střídající Veselý vyrovnal na konečných 1:1. škoda, vítězství by nám určitě hodně pomohlo. Uvidíme, jak to půjde dál – v neděli hrajeme v Kravařích s jedenáctým Dolním Benešovem.