Cheb 2:0, ST 0:0, GKS 1:1

Jedno vítězství a dvě remízy – taková je víkendová bilance Chebu, Trnavy a GKS. Nic moc, ale pořád lepší než prohrát penaltou v poslední desetiminutovce...

Začněme tentokrát Chebem, který zvítězil doma nad béčkem Hradce Králové 2:0 (0:0) díky dvěma brankám Macháčka (60. a 75. minuta). Cheb začal dobře – ale v šesté minutě vykopl Chodovu střelu jeden z hradečáků z brankové čáry. Ačkoli se chebští hodně snažili, kýžených branek dosáhli až po přestávce. Uniuon Cheb poskočil na šestou příčku ČFL.

V Trnavě to vře... Fanoušci žádají odstoupení předsedy představenstva Bachratého a svou nespokojenost se stávající situací dali při zápase Ružomberokem řadou transparentů – „Posledná výstraha Páni futbalisti“, „Keď sa Vám tu nepáči, vyzlečte dresy a odíďte!!!! či „Prečo nehráte, keď na to máte?! Zobuďte sa!“. V týdnu došlo k odvolání trenéra Bubenka a také tento krok nebyl ponechán bez reakce – transparent zněl „Za výsledky môžu hráči, nie Bubenko!“. Novým trenérem se ve středu stal Jozef Adamec.

Utkání s Ružomberokom se vzhledem k výše popsaným skutečnostem hrálo v dusné atmosféře... Ta trnavským hráčům nepomohla a ztratili při remíze 0:0 další dva domácí body. 6333 diváků muselo spolknout další hořkou pilulku a s ní i fakt, že Spartak se na desáté místě pohybuje na jiném konci tabulky než by si jeho fanoušci přáli. Navíc má Trnava těžký los – nejbližší zápasy sehraje na půdě třetí Banské Bystrice a pak hostí vedoucí Žilinu.

GKS se v utkání na půdě soupeře rozešli smírně 1:1 (1:1) s týmem Polonia Slubice. Vše podstatné se odehrálo již v prvním poločase. Nejprve se katowičtí dostali do vedení brankou Markowskeho ze sedmnácté minuty, ale domácí vyrovnali z penalty v minutě třicáté páté. Penalta to byla přísná, objevují se i názory, že k faulu došlo před hranicí šestnáctky... Navíc střela Bugaje se odrazila při jedenáctce s velkým štěstím od tyče. V dalším průběhu zápasu již branka – i přes převahu GKS – nepadla. GKS se usídlili ve středu tabulky na osmém místě, ale stále mají jeden zápas s Nowou Soli k dobru.

| Autor: kulajar | Vydáno dne 26. 09. 2006 | 645 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek