Bazalbub za měsíc září

Další měsíc utekl jak voda a zatímco v tom prvním jsme po dvou zklamáních viděli sňůru výher, která nás vynesla na špičku tabulky, v tomto měsíci se našim klukům už tolik nedařilo a po nevýrazných výkonech klesli na desátou příčku, pozitivem (byť určitě především výsledkem) je postup do dalšího kola Poháru ČMFS.

Předpokládám, že tento měsíc bude poslední, kdy vás o hlasování do této ankety musíme požádat mailem, pracujeme na hlasování přímo na webu a předpokládám, že se jej už brzy tady dočkáte.

Jen pro připomenutí s kým a jak se tento měsíc hrálo
Brno - Baník 2:1
o body jsme sice přišli "divnou" penaltou v závěru, nicméně si podle mě na nepřízeň sudích moc stěžovat nemůžem, začali jsme špatně, můžeme být rádi, že jsme dohráli bez ČK a chtít 3 body za cca 15min tlak po penaltě by bylo asi moc...
Baník - Plzeň 1:1
rychlý gól v úvodu a opět ztráta bodů v závěru - ne po penaltě, ale opět chybě, kdy jsme neudrželi míč a nepochopitelně v závěru jen bránili, klasicky nás doma vychytal Daněk, Varadi zahodil, co se dalo
Jakubčovice - Baník 1:2
pohárový duel, který jsme měli rozhodnout už v první půli, skórovali jsme ale jen jednou, nevyužili řadu šancí, po přestávce dostali gól z penalty, už to vypadalo na rozstřel, který chvilku před koncem odvrátil Forest
Most - Baník 2:1
první poločas jsme snad na hřišti nebyli a jen díky neschopnosti domácích střelců to bylo 1:0, po přeskupení řad ve druhé půli mírné zlepšení, srovnání po krásné akci Slončík-Metelka-Varadi, na závěr nepochopitelný nefotbalový zákrok Čoupka, penalta (třetí za čtyři zápasy) - a cesta domů bez bodu
Baník - Příbram 1:1
asi nejhorší výkon doma v této sezóně, Marek nabil hostům na vedoucí gól, pak centrem na vyrovnání Varadim chybu napravil, pár dalších šancí jsme (především Varadim) nevyužili - ale moc se na to dívat nedalo

Vaše hlasy čekáme do pátku 6.října do půlnoci, o víkendu anketu vyhodnotíme, budeme kontaktovat vítěze i vylosovaného předávajícího a jakmile bude domluven termín předání, budete o něm zde informováni.

| Autor: ammy | Vydáno dne 02. 10. 2006 | 1912 přečtení | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek