Trnavská krize pokračuje

Smutno neveselo je v těchto dnech v Trnavě. Spartaku se daří asi tak jak Baníku za Jarabinského a fanoušci to – pochopitelně – těžce nesou. Zápasy provázejí protesty proti současnému vedení klubu i proti trenéru Adamci. Vedení začalo situaci řešit přesunutím několika hráčů do B týmu. zdá se, že horká zimní přestávka bude nejen na Bazalech...

Vrcholem nemohoucnosti byl domácí zápas se Sencem. Stejně jako zápas Baníku proti MB začal i zápas Trnavy se Sencem minutou ticha. Diváci uctili památku bývalého hráče Ludovíta Baďury, nicméně smutná nálada na stadionu pokračovala i dále. Po totálně špatném výkonu domácích ji prohloubil i konečný výsledek – Spartak podlehl slabému Senci 0:1 a místo přeskočení soupeře si „upevnil“ předposlední místo v tabulce. Trnavská situace začíná být kritická – klubu zcela reálně hrozí, že bude hrát barážovou skupinu o sestup.

Katastrofální výsledky týmu se projevily i na návštěvách – sobotní duel sledovalo pouze 2067 diváků a to je opravdu dosti málo... Možná byli z tohoto počtu rozladění i příslušníci místního Fochu, protože po skončení zápasu se rozhodli k vytlačení trnavského kotle ze stadionu... Jak to dopadlo, není třeba psát...

V úterý pravděpodobně bouchnul někdo do stolu i v Trnavě. Výsledkem velkého třesku byla skutečnost, že šest hráčů A týmu (Lipčák, Blaha, Hrabal, Škripec, Labant, Bartoš) bylo přeřazeno s definitivní platností do béčka a další dostali nabídku si začít hledat angažmá. Někteří ze jmenované šestice sice mají šanci se probojovat do A týmu zpět, ale většina je pravděpodobně odepsaná. Uvidíme, jak se rázný řez projeví v dalším utkání – v sobotu hraje Spartak na půdě čtvrtých Košic.

| Autor: kulajar | Vydáno dne 10. 11. 2006 | 704 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek