Spartak Trnava pouze do baráže...

22. kolo slovenské nejvyšší fotbalové soutěže bylo kolem pravdy, kolem smrti – zkrátka kolem rozhodujícím. Na stadionech v Dubnici, Nitře a bratislavského Slovanu se rozhodovalo o složení horní osmičky i o tom, kdo bude dále hrát pouze baráž.

Skončí na deváté – první barážové – příčce tabulky po podzimní části Slovan, Nitra nebo Spartak Trnava? To byla základní otázka, kterou mělo 22. kolo zodpovědět. Dnes v podvečer bylo vše jasné – černý petr zůstal v rukou Spartaku Trnava. I když si Slovan zahrával s ohněm a prohrál doma 1:3 v bratislavském derby s Interem, nakonec mu to nevadilo, protože Spartak prohrál 1:0 v Dubnici.

Ačkoli trnavští velice dobře věděli, o co jde, úvod utkání hrubě podcenili a domácí vstřelili gól Ižvoltem již v sedmé minutě. Branka to sice byla krásná – angličanem od břevna z hranice šestnáctky – ale příznivce Spartaku jistě nepotěšila. Navíc o několik minut později nastřelila Dubnica ještě břevno… Spartak, v jehož dresu nastoupili dva hráči z rezervy a jeden dorostenec, se herně trápili a v podstatě se celý zápas nedostali do šance. Do nich se naopak dostávali dubničtí a z jedné z nich nastřelili druhé břevno. Smrtelný zářez pro trnavské pak znamenalo vyloučení Kožucha v 73. minutě.

Jaro tedy bude v Trnavě smutné. Po loňské skvělé sezóně přišlo vystřízlivění nečekaně rychle a místo utkání se Slovanem, Ružomberokem či Artmedií budou chodit fanoušci na Zlate Moravce, Šalu nebo Močenku.

| Autor: kulajar | Vydáno dne 25. 11. 2006 | 677 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek