Turnaj v hale - 2. kolo

Turnaj pokračoval po utkáních prvního kola zápasy druhého kola bojů ve skupinách. Asi polovina diváků se po zápase Baníku proti Plzni stáhla do občerstvovení či se projít po čerstvém vzduchu s tabákovými zplodinami v plících. Na umělé trávě se však urputně bojovalo o další body.

Brno – Opava 1:2 (0:0)
branky 15:06 Mazuch 1:0, 16:33 Sluka 1:1, 21:29 Šultes 1:2

futsalová reprezentace ČR – Jablonec 3:3 (1:2)
branky 6:21 Lafata 0:1, 9:32 Petržela 0:2, 11:38 Rešetár 1:2, 15:19 Dlouhý 2:2, 21:24 Lafata 2:3, 23:41 Zlámal 3:3
Reprezentanti v závěru za stavu 2:3 zamkli soupeře před brankou, hráli bez brankáře v pěti, ale kýženého gólu dosáhli až těsně před koncem. Branka byla velice zajímavá… Po faulu zahrávali repre standardku asi 10 metrů od branky, rozehrávající to zahrál schválně úplně vedle branky na mantinel, odkud dal Zlámal patičkou vyrovnávací gól!!!

Plzeň – Vítkovice 0:2 (0:1)
branky 11:14 Jakus 0:1, 18:30 Prčík 0:2
Dalším skvělým okamžikem turnaje byla branka Jakuse. Šel sám na brankáře, kousek před ním se nečekaně otočil kolem osy těla a patičkou zkoprnělého gólmana překonal!!!

Baník – Kladno 4:3 (2:2)
1. čtveřice Ricka, Besta, Bystroň, Žůrek
2. čtveřice Čoupek, Marek, Mičola, Magera
3. čtveřice Pavlík, Hoffmann, Metelka, Svatonský
3:05 po faulu na Mičolu jsme rozehráli standardku z pravého rohu před brankou, kde byl neobsazený Čoupek – 1:0
8:15 Marek únikem po pravé straně připravil přečíslení třech proti jednomu, dal Magerovi na levou, ten Mičolovi před branku – 2:0
8:55 Buček vyrazil tvrdou střelu výborným zákrokem před sebe, Čoupkem neobsazený Šelicha vrátil míč za záda gólmana – 2:1 (2. čtveřice)
9:57 Šelicha byl po rychlé individuální akci úspěšný podruhé – 2:2
Na začátku druhého poločasu chytil Buček v rychlém sledu tři gólové střely kladenských.
13:43 Mičola trefil pohotovou střelou z levé strany tyč
15:33 Hosté se dopustili při rozehrávce obrovské chyby a akce v přečíslení a na jeden dotek po ose Mičola – Magera – Čoupek skončila brankou – 3:2
17:31 Hráč černé pleti Simpson se prosadil tvrdou střelou – 3:3
21:22 Střelu Magery brankář vyrazil pouze nad sebe na brankové čáře a Pavlík jej tam tělem dotlačil. Hosté reklamovali, že míč nebyl celým objemem za čarou, ale – 4:3
21:27 Faul 7 metrů před naší brankou a nebezpečná standardka. Po delší diskusi, posouvání zdi a strkání vystřelil hostující hráč vedle branky. Přežili jsme klinickou smrt, protože remíza by nám notně zkřížila plány…

Názor na Baník:
Výborný začátek, hráči jako by si uvědomili, o co ve „futsale“ jde. Dvoubrankové vedení jsme ale školácky ztratili během minuty a nebýt skvělého Bučka na začátku druhého poločasu, bylo by asi zle. Bystroň pokračoval ve výborném pohybu (!!!), přidal se Čoupek a vystrkovat růžky začal Mičola. Jeho galapředstavení ale mělo teprve přijít. Výborný byl i Magera.

| Autor: kulajar | Vydáno dne 09. 12. 2006 | 912 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek