Zimní přípravu začal i B tým

Minulý týden začalo svou zimní přípravu i rezervní mužstvo Baníku. Do týmu byla z dorostu přeřazena celá řada hráčů (např. Vrťo, Řezník) – podrobnosti teprve zjistíme. Již nyní je však jisté to, že v prvním přípravném utkání podlehla rezerva Baníku druholigovému HFK Olomouc vysoko 1:7 (0:3), když naši jedinou branku dal ve druhé půli stoper Ricka. Další utkání odehraje juniorka tuto sobotu v 13:00 hodin v Hlučíně, kde se utká s týmem Albrechtic.

!!! DOPLNĚNO !!!

Sestava Baníku B: Prepsl - Řezník, Špiller (46. Košťál), Ricka, Staněk (46. Blažek) - Mucha (46. Lakatos), Ficek (46. Breškovec), David (46. Husárik), Přecechtěl (46. Kozubík) - Husárik (46. Galajda), Vrťo (46. Prokeš).
Sestava HFK Olomouc: Aleksijevič (46.Doležal) – Lošťák (58.Mráček), Kalvoda (46.Schindler), Kotůlek (46.Grim), Josefík (46.Kouřil) – Škuta, Dadák (46.Spáčil), Ševela (46.Krutý), Lukášek – Los (46.Korčián), Kazár (46:Janeček)

Převzato z oficiálního webu HFK:

První výhru ve druhém zápase zimní přípravy zaznamenal 1.HFK Olomouc v sobotu na stadionu ve Slatinicích v duelu s třetiligovým rezervním týmem Baníku Ostrava.

Ostravský tým přijel s mladými, nadějnými talenty, kterým ovšem chyběla zkušenost a to se projevilo už v 25.minutě. Pomalou malou domů obránce vystihl dotírající Kazár, který poskakující míč poslal obloučkem za záda gólmana 1:0. Utkání se hrálo na bahnitém terénu a nic nenasvědčovalo tomu, že utkání bude plné brankových situací. Opak byl pravdou. Utkání se mimořádně vydařilo střelci prvního gólu Tomáši Kazárovi. Ten se ve 33.minutě blýskl střelou z hranice velkého vápna, která skončila v šibenici 2:0. To ještě nebylo vše. O čtyři minuty později si tentýž hráč připsal hattrick, když efektními nůžkami překonal hostujícího brankáře po třetí 3:0.

Ani po rychlých brankách se hosté nevzdávali a stále se snažili útočit, ale další branku přidali opět holičtí. 50.minuta přinesla pěknou kombinační akci po trase Krutý - Škuta, druhý jmenovaný akci zakončil střelou k pravé tyči bezmocného brankáře 4:0. V rozmezí patnácti minut pak přidali další dvě branky Peter Krutý a Radek Janeček 6:0. Hosté stačili 10 minut před koncem utkání snížit skóre na 6:1, ale poslední slovo měl opět Radek Janeček, který uzavřel účet utkání na 7:1.

Po tří-brankovém debaklu z úterního utkání s A mužstvem Baníku Ostrava, tak holičtí hráči aspoň oplatili prohru vysokým přídělem ostravské rezervě. Kouč Kalvoda po utkání projevil spokojenost s výkonem hráčů a hlavně s dobrou střeleckou produktivitou útočníků. „Ve druhém poločase jsme měli ještě nějaké pohledné akce s možnostmi, které bychom měli využívat. Je škoda, že jsme v závěru utkání inkasovali" dodal asistent trenéra Josef Mucha.

| Autor: kulajar | Vydáno dne 23. 01. 2007 | 893 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek