Ani baníkovské góly nepřinesly vítězství

Nezvládnuté závěry obou zápasů reprezentačních výběrů U-17 a U-19 na turnajích ve Španělsku rozhodly o tom, že si naši mladí fotbalisté připsali jediný bod.

Výběr U-17 se ve 2. zápase skupiny ve španělské La Magna utkal s týmem Polska a uhrál jen plichtu 1:1, když na vedoucí gól baníkovce Coufala z 69. minuty dokázali Poláci reagovat vyrovnávacím gólem v poslední 80. minutě.
Celý zápas odehráli střelec gólu Radek Coufal a Lukáš Hejda, druhý poločas pak i třetí baníkovec Radek Pelán.

Ve čtvrtek 9.2.2007 se "sedmnáctka" rozloučí s turnajem v zápase o 2. místo s Nory.

Ještě mnohem hůře dopadla koncovka zápasu U-19 na turnaji na Kanárech s týmem Dánska. Naši branku hájil hráč Baníku Ondřej Prepsl a po vedoucí brance Dánů v 1. poločase vzali na sebe odpovědnost oba baníkovci - nejdříve nacentroval Ondřej Ficek na vyrovnávající branku Dohnálkovi, potom se opět ukázal Vít Přecechtěl jako dokonalý žolík a krátce po příchodu na hřiště otočil skore na 2:1 pro výběr ČR. Bohužel poslední 3 minuty a dva slepené góly Dánů rozhodly o tom, že naše "devatenáctka" prohrála nakonec 2:3.

Bez zajímavosti jistě není bilance útočníka Přecechtěla - v obou turnajových zápasech střídal sešívanou rádoby megastar Necida, zatímco Necid nedokázal za svých 151 minut pobytu vstřeli jediný gól, tak Vít jich dal dva za pouhých 26 minut!!!! Nepřipomíná vám to před pár lety nějakého Milana?????
Poslední zápas turnaje odehraje U-19 rovněž ve čtvrtek s týmem Španělska, což bude pro kluky jistě velký zážitek a příležitost se ukázat.

| Autor: Minolta | Vydáno dne 08. 02. 2007 | 693 přečtení | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek