Tipovačka slovem, řeč čísel později...

Vzhledem k tomu, že jsme minulý týden vyhlásili soutěž navíc pro zápasy se Slováckem a Kladnem (poukaz na motokáry - výherce níže), možná i proto se tentokrát sešel rekordní počet tipů, který byl celkově o 21,42% překonán v zatím rekordním 5.kole. Zasláno tedy bylo 51 tipů, z nichž pouze jeden jediný a to Tutinův byl jiný, než tip na výhru Baníku. Ostatní už pak bylo pouze na samotných hráčích, protože některé tipy na výhru byly více než optimistické. Pouze 4 tipy (Kulajar, Tominstar, Rainman, Simeon2) však byly přesné a proto si tito tipující rozebrali v uvedeném pořadí "medailová místa". Zajímavostí je, že nikdo z těchto tipujících nedokázal správně natipovat autora gólu a tak o vítězi rozhodla přesnější trefa na diváky.

Co se týče diváků - v Olomouci bylo hodně našich fans a ti viděli krásný fotbal i za "krásného" počasí, proto mnoho z Vás tipovalo návštěvu kolem 10 000 diváků na Bazalech. Je škoda, že tyto tipy zůstali jen optimistickou prognózou, protože kdo se v sobotu ráno díval z okna, tušil, že tyhle tipy rychle vezmou za své. Proto byl nejpřesnějším tipem na diváky ten od SKSlezská, jenž se od skutečné návštěvy lišil jen o 55 platících diváků, následován tipem Pinty s rozdílem o 56 platících diváků... A díky těmto tipům se tito dva tipaři také umístili v desítce nejlepších tohoto kola. Autora rozhodujícího gólu Davida Střihavky, které jej vyneslo na první místo krále střelců, mělo ve svých tipech 22 z Vás.

V celkové tabulce si tak prohodili první dvě místa JoeCV a Simeon2 a další posun směrem nahoru (na 4. místo) zaznamenal Bober, kterému úvod jara vyšel podobně jako týmu Baníku :o) takže jen tak dál. Největší posun tabulkou nahoru však zaznamenal Kulajar, jehož první tip v této sezóně znamenal nejen onen posun nahoru, ale také to, že se stává výhercem kola a získává volnou 60-ti minutovou poukázku na motokáry v Havířově - Suché. Takže mohu-li za všechny, rád bych autorovi nejpřesnějšího tipu poblahopřál k vítězství. Takže posílejte tipy i na další kolo.

Motokáry jsou však již soutěží na příští kolo, ale máme tady ještě soutěž o lístky na Iron Maiden. I když se příští kolo hraje v neděli 1.4.2007 bude toto kolo započítáno do březnového a nejenže se rozhodně o dalším vlastníkovi poukazu na motokáry, ale vyhlásíme vítěze lístku na Iron Maiden. Nejlépe k tomuto má nakročeno Bober, ale jsem přesvědčený, že každý, kdo mu je v patách, mu ten lístek nenechá zadarmo a bude se jej snažit získat pro sebe :o) Takže za 14 dní další výherci....

| Autor: Simeon2 | Vydáno dne 20. 03. 2007 | 888 přečtení | Počet komentářů: 4 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek