Baník kopal penaltu!!!
a apríl to není...

Baník dnes odehrál své první utkání na půdě nováčka z Kladna. Po podzimním debaklu se asi každý těšil, že by se situace mohla opakovat. Opak byl pravdou.

Průběh zápasu jste mohli sledovat v našem online přenosu, tak jen stručně. Na obou stranách bylo neproměněno díky brankářům několik tutovek a tak o remíze 1:1 rozhodovaly penalty. Hrálo se za ideálního fotbalového počasí před slušně zaplněným stadiónkem. Baníkovců bylo asi 200-300. V prvním poločase se hra přelévala ze strany na stranu, ale domácí měli více šancí. Po poločase nás dvakrát po sobě zachránil Vašek, když hned po sobě chytil dvě tutovky. V 54. minutě přišla první penalta, když mezi našimi obránci pronikal Veleba a ti ho zastavili jen za cenu faulu. Penaltu Hamouz poslal na druhou stranu než šel Vašek. Od 74. minuty se snažíme soupeře zatlačit a v osmdesáté minutě se nám to vyplácí a po faulu Šimůnka na Rajtorala kope penaltu i Baník. Ani jsem tomu nechtěl věřit a Kulajar si byl v telefonu dlouho nejistý jestli je to opravdu tak. Střihavka posílá míč doprostřed brány a je to 1:1. Pak ještě nedáváme dvě tutovky, kdy Klimpl trefuje golmana a odražený balón dává Střihavka do břevna. Remíza je asi spravedlivá a snad bude bod na konci jara stačit na co nejlepší umístrění v tabulce.

| Autor: Karlos | Vydáno dne 01. 04. 2007 | 1017 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek