Čím mladší, tím lepší

Víkendové výsledky našich dorosteneckých mužstev plně vystihuje nadpis tohoto článečku.

U-19 nevyhrála ani ve 3. jarním zápase a s Dynamem ČB remizovala doma jen 2:2 po poločase 1:1 a průběžně jí patří místo ve středu tabulky.
V týdnu dohrávají zápas na Slovácku, s nímž na podzim doma remizovali 0:0.

Podobně dopadla i U-18, která i tentokrát jen uplichtila s HFK Třebíč výsledek 0:0, když k vítězství jí chybělo především více důrazu. Kluci jsou zatím v tabulce čtvrtí o 4 body za druhou Jihlavou.
Další zápas hrají na hřišti vážného kandáta sestupu Sparta Brno, na podzim doma vyhráli 4:1.

Více radosti bylo po víkendu určitě v U-17, která po výborném 1. poločase porazila Budějky 3:2, poločas 3:0, branky vstřelil Čtvrtníček, Kaizar a Dressler. V tabulce si tam upevnili průběžné 3. místo a stejně jako U-19 se v týdnu utkají s týmem Slovácka - na pozim doma vyhráli 3:0.

Kanonádou skončil zápas U-16 mezi FCB a HFK Třebíč, když naši kluci vyhráli 8:1 a tak potvrdili 1. místo v průběžné tabulce se stejným počtem bodů jako Sigma Olomouc, ale o 13 gólů lepším skóre. O víkendu hrají kluci na Spartě Brno, na podzim vyhráli 3:1.

Áčko starších žáků vyhrálo v Kroměříži 5:0 třemi brankami Vengřínka a dvěma Šustra.

| Autor: Minolta | Vydáno dne 02. 04. 2007 | 664 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek