Půlhodinou to vyhrát nešlo...

Baník Ostrava - 1.FC Brno 1:2 (0:2)

Na Brno to opravdu neumíme. Dnešní domácí porážka nás odsunula na desáté místo a venku pracně získané body jsme lehce přenechali hostům.

Opět jsme doma nastoupili v bílých dresech, po kratičkém úvodním náporu se mužstva spíš oťukávala a čekala, co dovolí soupeř. První volno si naše obrana po půlhodině hry, když Holek prošel z půlky, obešel všechny slalomové branky, co měl před sebou a tváří v tvář Vaškovi nezaváhal - 0:1.

Kotel ještě ani nedozpíval NIC SE NESTALO a ochozy zmlkly podruhé - Kunclova daleko rána spoza vápna po zemi šla nejspíš mimo - Bizi ji ale přizvedl pod víko a Vašek nedoplachtil - 0:2.

V závěru poločasu po standardce Klimpl hlavičkoval nebezpečně k pravé tyči, vypadalo to na gól do šatny - ale Bureš se blýskl skvělým zákrokem a snížit našim ještě nedovolil.

Do druhé půle šli brňané s taktikou Prešov plus byli asi hodně uchození z dnešního šmigrustu a tak se víc povalovali po zemi než hráli, naši bušili do plných, často zbytečně brzdili nadějné brejkové pozice zdlouhavou rozehrávkou. Přesto se dvacet minut před koncem podařilo Bizimu zblízka snížit, když využil přesný Lukiho pas zprava.

Ochozy ožili a hnali naše aspoň ke srovnání, chvílema hosté nevěděli kam skočit - ale naše snaha často končila nepřesnou finální přihrávkou, překombinováním či dáváním si přednost ke střele. Srovnat se už nepodařilo, i když jsme zahrozili průnikem Střihiho zleva, který mohl zkusit dloubnout míč místo slabé přihrávky pod sebe, několik ran spoza vápna šlo přímo na Bureše, na nebezpečný centr zprava nikdo ve vápně nedosáhl. To jsme už dohrávali na tři beky, jeden nebezpečný rychlý brejk hasil Vašek, když měl chlapa sám před sebou - ale hosté už to uleželi a za cenu tří žlutých uzdržovali.

Sečteno podtrženo - domácí ztráta je nepříjemná, v tabulce jsme zase klesli do průměru a poháry - byť intertoto - začínají být zase víc vzdálené.

Více informací najdete zde.

| Autor: ammy | Vydáno dne 09. 04. 2007 | 880 přečtení | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek