PŘIHLÁŠENÍ
NOVINKY

Posilujem v managementu a na Spartu za dvacku

Dvě zajímavé informace ohledně Baníčku proběhly tiskem (Moravskoslezký deník, Deník Sport). Kdo si nelibujete v papírovém formě zpráv, najdete je zprostředkovaně uvnitř článu.

Lička míří do Baníku!
Ostravský Baník zřejmě brzy vydatně posílí své klubové vedení. Novým sportovním šéfem se totiž co nevidět s největší pravděpodobností stane Werner Lička, jenž kdysi na Bazalech působil coby hráč a později jako trenér i manažer. Lička, jenž naposledy trénoval polský Groclin Grodzisk, by tak mohl na Bazalech vystřídat dosavadního sportovního ředitele Vladimíra Krejčího, jemuž na konci této sezony vyprší smlouva. "Vždycky jsem měl o svém případném návratu do českého fotbalu své představy," komentoval Lička možnost návratu do Ostravy obšírně. "Zajímá mě práce manažera, který má volné pole působnosti a je šéfem celého sportovního úseku. A pokud bych takovou nabídku v Česku dostal, není vyloučeno, že bych ji přijal. Tím ale nemám na mysli konkrétně Baník," dodal.

Podle informací Sportu je Ličkův příchod na Bazaly už téměř hotovou věcí. Šéf klubového představenstva ostravského klubu Jakub Kahoun ostatně hovořil vcelku konkrétně.

"Možnost příchodu Wernera Ličky do Baníku skutečně existuje. Jsme s panem Ličkou v jednání, existuje představa, že by v našem klubu skutečně řídil sportovní úsek," přiznal šéf Baníku

Komentář
Tak je to spravne, tak to ma byt. Určitě by v klubu měli pracovat i lidé, kteří jsou s klubem spjati, kteří pro něj dokážou dýchat a pro které je klub i něco víc, než jen více či méně pravidelným zdrojem příjmu. Těžko odhadnout, nakolik bude moci pan Lička prosazovat své myšlenky či nakolik bude mít svázány ruce, každopádně mu popřejme (pokud k příchodu dojde) vykročit za novou funkcí pravou.

Na Spartu za dvacku!!!
Deník s FC Baník Ostrava připravil akci: NA SPARTU ZA DVACKU! V příštím domácím utkání fotbalové ligy hostí ostravský Baník v pondělí 30. dubna celek pražské Sparty. A tradičně atraktivní zápas dvou odvěkých rivalů by se měl opět hrát v bouřlivé atmosféře.

Moravskoslezský Deník a FC Baník Ostrava totiž pro všechny fotbalové fanoušky připravily akci: NA SPARTU ZA DVACKU!

„Dobře víme, že pro příznivce Baníku je právě zápas se Spartou utkáním jara. Deník fotbalu vždycky fandil, a proto věříme, že se akce setká s pozitivním ohlasem u čtenářů i fotbalových fanoušků," říká šéfredaktor Deníku Tomáš Šiřina.

Vstupné v hodnotě 20 korun se bude týkat těch fanoušků, kteří na Bazaly přijdou se slevovým kuponem. „Ten vyjde v Deníku hned třikrát, poprvé v pátek 27. dubna," prozradil Šiřina. Pro majitele zlevněných vstupenek budou vyhrazeny pokladny v horní části stadionu na Bazalech, které budou označeny logem Deníku.

Celá akce je limitovaná pouze jedinou věcí, a tou je kapacita stadionu. „Říkám otevřeně, že bychom byli moc rádi, kdyby byly Bazaly zase po delším čase plné," uvedl předseda představenstva Baníku Jakub Kahoun.

Zkrátka nepřijdou ani majitelé permanentních vstupenek. „Pro ně chystáme také jedno překvapení, které určitě ocení," poznamenal Kahoun.

Komentář
Určitě chvalitebná aktivita mediálního partnera a klubu. Hráčům se určitě lépe hraje před plnými ochozy, které je ženou dopředu. Nebyl jsem bohužel doma na posledním zápase, když jsme Spartu porazili, ale pokud mě paměť neklame, bylo to rovněž před plnými ochozy a s podobnou "slevovou" akcí. Nezbývá než doufat, že se podaří Bazaly naplnit a koncert železné lady po sezóně bude až druhou akcí s vyprodanými Bazaly.

| Autor: ammy | Vydáno dne 21. 04. 2007 | 2764 přečtení | Počet komentářů: 3 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek