Dorostenecká áčka na lovu klokanů, béčka nakládaly okurky

S plným bodovým ziskem 12 bodů absolvovala víkend naše dorostenecká mužstva své mistrovské zápasy a ještě si /s výjimkou U-17/ i slušně zastřílela.

U-19 porazila v pražském "ďolíčku" svého soupeře 4:2, když v zápase už vedla góly Christu - 2x, Eršila a Križana 4:0 a dva góly inkasovala až v samotném závěru.

U-18 měla doma za soupeře 1.SC Znojmo a naložila jim do kádě 4 kousky, poločas skončil 2:0.

Také U-17 dovezla z Prahy klokanskou kůži po vydřené výhře 1:0 v bojovném zápase bez větších šancí, když vítězný gól vstřelil střídající Michalič v poslední 80. minutě.

U-16 si doma pohrála s mladším dorostem 1. SC Znojmo a porazila ho vysoko 5:0.

Snad nějaký gól zůstal dnes v rezervě i pro naše áčko a po letech se zase budeme radovat před plnými Bazaly z domácího vítězství nad "milovanými rudochy".....

| Autor: Minolta | Vydáno dne 30. 04. 2007 | 749 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek