Hoši díky aneb
jak zase Sparta bodovala „bez“ pomoci sudího

Tak máme za sebou nejočekávanější zápas tohoto ligového ročníku na domácí půdě. Po akcích vedení a Deníku se dala očekávat slušná návštěva. Já jsem byl ale rozčarován z toho, že jsme hráli v takový čas, jaký si určuje ČT. Ač jsem se snažil, tak výměna v práci neklapla a tudíž jsem neměl šanci stihnou začátek zápasu, natož rozlučku s Radkem Slončíkem.

Na Bazaly dorážím asi v 15. minutě a to jen díky permici a nestačím se divit. Po zjištění, že prohráváme už od první minuty a to nešťastným vlastním gólem, mě málem musí kámoš křísit...

No nic říkám si, tip mám 3:1 tak to je ještě v normě. Po zaskákání si na Baník pičo, se už skáče radostí z vyrovnávacího gólu Střihavky a je jasné, že to nebude jako v podzimním zápase na Letné. Po tomto gólu získávají naši hráči převahu a bojují, jak se patří na někoho, kdo nosí na prsou znak Baníku. Bohužel se nepovedlo dát gól a v závěru poločasu, po neodpískaném faulu na Vaška, dává pazgřivec Matušovič gól do prázdné brány. Je asi všem jasné, jak by to dopadlo, kdyby stejná situace nastala na druhé straně. Netřeba tuto situaci blíže rozebírat, neboť byla rozebrána už tisíckrát.

Po svačině, se naši dostávají hůře do tempa a taky většina z diváků moc nefandí a zůstává to zase na těch opravdu věrných. Až do vyrovnávacího gólu není hra tak plynulá jako v poločase prvním, ale není se co divit. Sparťani kouskují hru a snaží se hrát na brejky a samozřejmě co nejvíce zdržovat.

Ovšem nedá se říci, že by naši hráči nebojovali a žádný balón pro ně nebyl ztracený. Hoši, hrajte tak jak se Spartou každý zápas a nikdo normální na vás nebude pískat ani jinak nadávat. Pokud se bude takto bojovat, bude se i vyhrávat. No a začnou snad i chodit lidi.

Po vyrovnávacím góle nastává šílení davu a naši hráči jsou hnáni dopředu sedmnáctitisícovým davem lačnícím po skalpu těch nejnenáviděnějších soupeřů. Bohužel rozhodčí nám opět „pomohl“ a po vyloučení Cigánka je jasné, že tři body už nevybojujeme. Naštěstí ani Sparťani, gól už naší oslabené sestavě nedávají a tak zápas končí za obrovského potlesku diváků.

Hráči si užívají děkovačky, která byla nádherná a i když zápas nebyl vítězný, tak si ji naši hráči za bojovnost a nasazení hodně zasloužili. Hoši díky vám za opravdu krásný zážitek a za to, že jste bojovali jak se sluší a patří na hráče BANÍKU.

| Autor: Karlos | Vydáno dne 01. 05. 2007 | 1237 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek