Béčko chce jít do divize???

FC Baník Ostrava B – Brumov 0:2 (0:1)

Hráno 6. května 2007 v 16:30 hodin v Kravařích

... doplněno foto

K nesmírně důležitému zápasu proti předposlednímu celku tabulky nastupovala naše juniorka s obrovským psychickým balvanem po zpackané poslední desetiminutovce ve Fulneku. Ztráta jasného vítězství nezanechala chladným management na Bazalech a trenér Mikulička i asistent Chalupa byli ze svých funkcí odvoláni.

Pro novou dvojici Mišovec – Krabec byl stanoven úkol zisku šesti bodů za zápasů s Brumovem a v Hranicích. Situace v tabulce začíná být totiž kritickou – vzhledem k postavení Slovácka v první lize je jasné, že sestupovat do divize budou tři týmy. A Baník mezi nimi rozhodně být nechce. Znovu tedy posílil své řady o hráče širšího kádru áčka – Bestu a Čoupka. Ze staršího dorostu si s sebou trenér Mišovec přinesl víru ve schopnosti Hrtánka, který dostal poprvé příležitost v základní sestavě.

Brumov je už asi s rolí sestupujícího smířen, protože po domácí nadějné výhře nad Brnem B prohrál vysoko v Uničově a v úterý i doma proti béčku Slovácka. Určitě se chtěl ale ještě pokusit o zázrak. Na podzim jsme v Brumově prohráli 3:1 po jednobrankovém vedení v poločase a bylo tedy co vracet…

Sestavy
Baník B: Prepsl – Hoffmann, Ricka, Besta, Čoupek – Husárik (K), Ficek, Hrtánek (71. Böhm), Zapalač – Vrťo (80. Prokeš), Přecechtěl (71. Mucha)
Brumov: Kolmokov, Kozubík, Dorňák, Homér, Lukšík, Kachlík, Smolka, Řehák (90. Bartušák), Tuzik, Lysoňek, Beňo (87. Staník)

Rozhodčí: Jahoda, Dorušák, Kozler
Diváků: 110

Běh minut: (bude zítra po návratu ammyho k PC)

Obě branky nám vstřelil Řehák.

Dnes ammyho pohled na zápas
Kdo neviděl - neuvěří... První poločas - to bylo jak se říká - jak když buší hlupí do vrat... Naši mladíci měli půl hodiny více ze hry, v podstatě jsme hosty nepustili za půlku. Pravda festival zahozených tutovek to nebyl - ale při troše štěstíčka ci zpřesnění funální přihrávky se něco urodit mohlo. Neurodilo - naopak z první akce za naši půlku hosté skórovali a jen ofsajd po kixu Čoupise zabránil stavu 0:2 už v poločase.

Druhá půle už byla herně slabší a po druhém gólu Řeháka bylo ještě hůř a kdyby za dvě minuty zkompletoval hattrick, nikdo by se nedivil. Pak už to nebylo o fotbale ale nako-překo-pávané, nepomohly ani střídání a tak se naši mladíci dostávají do čím dál složitější situace, zvlášť když se člověk podívá na dnešní výsledky... Nejen u Litavky byl dnes asi výlov...

Foto ze zápasu najdete zde.

| Autor: kulajar | Vydáno dne 06. 05. 2007 | 956 přečtení | Počet komentářů: 4 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek