Tři víkendové výprasky dorostenců

Uplynulý fotbalový víkend se absolutně nevydařil našim dorosteneckým mužstvům, které až třikrát odešlo z hřiště se "čtyřkou" a pouze naše U-17 dokázala vyhrát.

U-19 hrála svůj zápas na hřišti Vysočiny Jihlava a po vyrovnaném poločase odcházeli kluci s porážkou 4:1. Aktuálně v tabulce jim patří 3. místo.

U-18 hrála zápas MSDL na hřišti Sigmy Olomouc a prohrála 1:4, v tabulce kluci klesli na 6. místo.

Jediná U-17 držela baníkovský prapor vzhůru a po vyhraném poločase 0:1 dokázala porazit domácí Vysočinu Jihlava poměrem 1:3, čímž si udržela i 2. místo v tabulce.

Porážku 2:4 zaznamenala i naše U-16, která prohrála v přímém souboji o vítězství v tomto ročníku MSDL ml. dorostu na hřišti Sigmy Olomouc a v průběžné tabulce jí patří 2. místo právě za Sigmou.

Šanci odčinit neúspěchy z minulého vákendu budou mít dorostenci už o tomto víkendu, kdy v posledních kolech svých soutěží se střetnou dorosty U-19 a U-17 s dorostenci FC Brno a naše U-16 a U-18 s dorostenci Jihlavy.

| Autor: Minolta | Vydáno dne 12. 06. 2007 | 903 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek