První zápas s Chotěbuzí 1:3 (1:2)

Přinášíme první info o zápasu s Chotěbuzí. Článek bude průběžně doplňován.
Základní sestava FCB: Vašek, Řezník, Cigánek, Pavlík, Tchuř, Rajtoral, Mišinský, Marek, Tesařík, Zeher, Magera.

Už v páte minutě šla Chotěbuz do vedení po chybě Cigánka. Ovšem v minutě 13. byla pískána penalta v náš prospěch po faulu na Zehera. Tu s přehledem proměnil Magera. Takže stav zatím 1:1. Domácí chotěbuz pak znovu šla do vedení po druhé chybě Cigánka, po které se pískala penalta tentokrát proti nám. Ta byla bez problému proměněna a Chotěbuz výhrála první poločas 2:1. V poločase došle ke střídání Ricka za Pavlíka a Čoupka za Tchuře. V 48. minutě se zranil Magera a nahradil ho Böhm. V 63.minutě nastoupil Zapalač za Tesaříka a Mucha za Rajtorala. V 70 minutě trefují domácí břevno. V 72. minutě střídá Koubek Zehera. Ve předu nehrajeme vůbec nic. 77.minuta další chyba ve střeu obrany. Bandrowski vystřelil a Vaškovi se podařilo střelu vyrazit, ale tentýž hráč v pohodě hlavou doklepl do prázdné brány. Tlak pokračoval. V 85. minutě dali domácí tyč. A v 87 minutě břevno. Konec zápasu. Prohra 1:3 Bližší info vám podají naší vyslanci do země naši sousedící.

| Autor: Beto | Vydáno dne 14. 07. 2007 | 1559 přečtení | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek