Nechybělo moc a...

... a po třinácti letech jsme přivezli ze Zlína všechny body. Ale taky nechybělo moc a mohli jsme jet domů s ještě víc protaženými obličeji.

Z kotle velmi těžko odhadnutelný počet fanoušků hnal Baníček za třemi body, ale nakonec nedohnal. První půle byla z naši strany jalová, sice jsme víc drželi míč, ale až na břevno po standardce jsme nebezpeční nebyli. Domácí taky ne - ale jedna chyba v naší obraně a nepokrytí hlavičky někde kolem malého vápna znamenalo stav 1:0 po poločase.

Do druhé půle hráli naši směrem ke kotli - a bylo to jiné kafe. Pravda - začali jsme kixem a mohlo to být těžké. Přežili jsme a Magera hlavou po standardce srovnal. Kotel přidal na decibelech, hráči na obrátkách - a Marek po nádherné individuální akci otočil skóre. Vypadalo to, že stadión spadne a bylo jen otázkou času, kdy soupeře dorazíme třetím zásahem. Ideálním centrem zprava po zemi připravil Rajty tutovku hned dvěma našim nabíhajícím - ani jeden však nedopravil míč do zívající brány - a pár minut před koncem domácí opět hlavou srovnali. A mohlo být hůř - v devadesáté minutě oblouček přes Vaška skončil na břevně, naštěstí se odrazil před čáru... A když to tam nepadlo ani po následných rozích na obou stranách - urodila se dnes ve Zlíně téměř klasicky plichta. Asi až čas ukáže, jestli to byl zisk nebo ztráta, v tuto chvíli mám rozporuplné pocity...

Více detailů o zápase zde najdete později, foto a nějaké video během zítřka.

| Autor: ammy | Vydáno dne 27. 08. 2007 | 1326 přečtení | Počet komentářů: 9 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek