Výsledky dorostenců - střídavě oblačno

3-1-2 je vyjádření výsledků středečních dohrávek v Brně a víkendových zápasů našich dorostenckých týmů.

U-19 po úvodních 4 vítězstvích naprosto propadla v 1. poločase středeční dohrávky v Brně a poprvé prohrála s týmem 1. FC Brno poměrem 4:1, poločas 4:1, jedinou branku vstřelil Brunclík.

Středeční zaváhání kluci napravili víkendovým vítězstvím v Mladé Boleslavi 0:3, poločas 0:1, o branky se podělil Grussmann, Christu /jeho už 7. gól v sedmi zápasech ligy/ a jeden gól byl vlastní.
U-19 je v tabulce 1. dorostenecké ligy st. dorostu na 2. místě s 15 body a o tomto víkendu se na Jeremenku utká s dosavadním lídrem Sigmou Olomouc.

Zdá se, že U-18 už konečně zabrala a po výhře v minulém kole se Spartou Brno si i o tomto víkendu poradila doma s HFK Olomouc 3:1. Výsledek pomohl k postupu na aktuální 8. místo tabulky MSDL st. dorostu s 9 body, vede Sigma Olomouc. Další zápas hraje U-18 v Opavě.

Naproti tomu stále přetrvává výsledková krize u U-17. Po středeční dohrávkové plichtě s 1.FC Brno 2:2 /poločas 2:0/, branky stříleli Domanský a Musiol se zdálo, že se časy mění k lepšímu, ale víkendová porážka v Mladé Boleslavi 2:1, poločas 1:0, branku dal Repa opět poslala "sedmnáctku" na sestupové 15. místo v tabulce 1. dorostenecké ligy ml. dorostu. A to o tomto víkendu čeká U-17 zápas s dosud vedoucí Sigmou Olomouc.....

S chutí si o víkendu zastřílela doma naše U-16, která rozdrtila HFK Olomouc výsledkem 6:2 a v tabulce MSDL ml. dorostu se posunula na 4. místo jen s 2-bodovou ztrátou na vedoucí Opavu, s níž se střetne právě o tomto víkendu.

| Autor: Minolta | Vydáno dne 10. 09. 2007 | 929 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek