Osmý gól Dennise Christu

Jediné vítězství zaznamenali v šesti zápasech v minulém týdnu naši dorostenci.

U-19 hrála v Opavě a v poločase vedla 8. gólem Dennise Christu v dosud osmi odehraných zápasech 1. dorostenecké ligy st. dorostu 0:1. Domácí stačili ale ve 2. půli vyrovnat na konečných 1:1. "Devatenáctka" je zatím na pěkném 3. místě se 17 body, vedoucí Sigma má o 3 body více. V dalším zápase hostíme příští víkend Slovácko.

Mizerný týden má za sebou U-18, která nejdříve prohrála ve středu doma se Šardicemi 0:1, o víkendu gólem Helebranta remizovala opět doma s Jihlavou 1:1. Kluci jsou zatím v tabulce MSDL st. dorostu na 10. místě s 11 body, vede opět Sigma se 24 body. V dalším kole jedeme na Slovácko, které je zatím čtvrté se 16 body.

Plichtou 1:1 skončil zápas U-17 na hřišti poslední Opavy v 1. dorostecké lize ml. dorostu, a to ještě bod zachraňoval v prodloužení Šimáček. Kluci jsou v tabulce na nelichotivém 14. místě s pouhými 8 body, vedoucí Slavia jich zatím nasbírala 18. Dalším zápasem je víkendový zápas se Slováckem.

Nejlepším umístěním z našich dorosteneckých družstev se může zatím chlubit U-16, která v týdnu porazila nejdříve doma Šardice v poměru 3:1 a o víkendu se rozešla s Jihlavou po bezbrankové remíze. "Šestnáctka " je v tabulce MSDL ml. dorostu druhá s 19 body o 3 body za Zlínem. O příštím víkendu ji ovšem čeká těžký zápas na hřišti dosud čtvrtého Slovácka.

| Autor: Minolta | Vydáno dne 25. 09. 2007 | 1368 přečtení | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek