Zápas v Brumově očima domácích

FC Elseremo Brumov-FC Baník Ostrava B 2:4
Domácí začali se zbytečným respektem a zápas si tak vlastně prohráli v úvodu. Už v 5. minutě utekl z leva Zapalač a jeho centr z blízka hlavou promněnil Varadi. V 10. minutě vyrobila domácí obrana obrovskou chybu, míč zbytečně ztratil Križko a Varadi opět skóroval. Až pak se domácí vzpamatovali. V 18. minutě se do šance dostával Dorňák, ale obránce mu vykopl míč. V 28. minutě se však Varadi po vysunutí Fickem dostal opět před naši branku a dovršil tak svůj hatttrick. Pak měli naši hráči 2 šance, které ale vychytal hostující brankář Prepsl. Domácí se dočkali kdy po rohovém kopu Sucháček snížil na 3:1. Ve 42. minutě poslal Beňo do brejku Řeháka ten ale v tutovce minul branku a tak místo na 3:2 přišel gól Varadiho, který prokázal, že patří do vyšší soutěže / prosadil se hlavou mezi čtyřmi obránci domácích/. Druhý poločas měli domácí mírně navrch a přesvědčili se, že se s Baníkem dá hrát. V 68. minutě pěkně vystřelil Beňo. Snížení se Brumov dočkal až v 70. minutě, když se Kachlík technicky trefil k tyčce. Je třeba jasně říct, že Brumov tak porazil skvělým výkonem Varadi.

Sestava Brumova: Igaz, Križko (46.min.Beňo Z.),Krahula, Sucháček, Kachlík, Mudrik, Dorňák, Beňo Př.,Bartošák(46. min. Ritter),Lysáček, Řehák
Branky:- 39. min. Sucháček, 79. Kachlík