PŘIHLÁŠENÍ
NOVINKY
Login:
Heslo:
Registrace nového fanouška

přidejte si nás na Facebooku
ZAPSANÝ SPOLEK

BANÍK VE SVĚTĚ
Posílejte na soutez@banicek.com
Poslední foto z 22.05.2012
PŘIŠTÍ ZÁPAS


vs

Městský stadion Vítkovice
28.07.24, 17:00
POSLEDNÍ ZÁPAS
Ďolíček
20.07.24, 17:00
ODEHRÁNO


2:0
0:2
2:1
1:3
2:1
Sezóna 2022/2023
Los a výsledky
21.07.
vs 14:30
21.07.
vs 17:00
21.07.
vs 20:00
27.07.
vs 14:30
27.07.
vs 17:00
27.07.
vs 17:00
27.07.
vs 17:00
27.07.
vs 20:00

Kdo se vám líbil nejvíc v říjnu?

Máme za sebou už dva zápasy v listopadu, vracíme se ještě jednou zpět k říjnovým zápasům, které nám přinesly jednu výhru a tři remízy. Jako jediný tým jsme byli v lize do konce října venku neporaženi - což dnes už sice neplatí, ale padla i série doma bez výhry a to nás určitě těší více.

V tomto měsíci bodovalo u vás celkem 14 hráčů a v součtu hlasů za měsíc říjen s náskokem vyhrál Baníkovec, který zatím sbíral body spíš méně...

První zápas měsíce byl málem nedohraný duel pod žižkovským vysílačem. Zápas měl dva hrdiny - gólmana Vaška, který tým několikrát podržel a Biziho na stoperu, který svou první brankou v sezóně otevřel skóre. Vaškovi na záda ještě dýchala motorová myš na pravé lajně Rajty, další bodující (Marek, Svěrkoš, Mičola, Otepka, Magera a Metelka) byli už s odstupem za nimi - nejvíce hlasů jste nakonec dali Bizimu.

Domácí bezgólová plichta s Teplicema byla vyrovnaným soubojem Vaška s Markem, s odstupem za nimi zůstal Otepka, další hráči získali minimum hlasů (Magera, Metelka, Mičola, Mišinský, Řezník a Tchuř). Všem ale vypálil rybník a utekl nejlépe hodnocený hráč ze Žižkova - podruhé u vás v měsíci nejlepším Bizi.

Nejvíce (12) hráčů jste ocenili za duel v Jablonci. Tentokrát neměl gólman Vašek moc práce a tak zbírali hlasy hlavně hráči z pole. S drtivým náskokem byl nejlepším autor vyrovnávací branky Rajty, slušněji zabodovali dále Marek, Bizi a Řezník, dalších sedm hráčů pozbíralo drobné.

Poslední zápas v měsíci byla gólová přestřelka s Bolkou. Tentokrát všichni koukali na záda mladíčkovi Mičolovi, který dal dvě branky a určitě patřil k hrdinům zápasu - i když jak sám říkal - góly by za body určitě rád vyměnil. Druhým nejlepším byl přes tři inkasované branky na place i ve vašich hlasech Vašek. Marek, Rajty a Bizi zbírali v měsíci hlasy pravidelně a dostali je i v tomto zápase, po bodících získali ještě Svěrki s Řezníkem.

Už víte, kdo se líbil v měsíci nejvíce? S použitím úvodní nápovědy už to je asi jasné - hráčem měsíce října v bílém dresu z vašeho pohledu se stal

David Bystroň

o jediný hlas před třetím lapil druhé místo


Petr Vašek.

Bronz zůstal nakonec pro


Frantu Rajtorala,

za kterým získali větší počet hlasů ještě kapitán Marek a mladíček Mičola, ostatní bodující hráči zůstali vzadu už s větším odstupem.

Také v tomto kole rozdělujeme tři ceny. První cenou je tradičně víkendový pobyt na horské chatě Ondřejník a možnost předání ceny vítězi (o termínu předání ceny budete včas na našich stránkách informováni). Tuto cenu v tomto kole získává

Bordas
.

Druhou cenou je vstupenka na prosincový koncert kapely


v Ostravě, tuto cenu získávají

Kruk a Wojta
.


Třetí cenou je parfém v ceně cca 300Kč dle vlastního výběru, který si vítěz může vybrat na stránkách www.parfem.prodejce.cz. Najdete zde parfémy dámské, pánské, dětské vůně a spoustu dalšího. Vítězem této ceny se v tomto měsící stává nick

Sasanka
.

Všem výhercům gratulujeme, do dalších zápasů a kol naší ankety přejeme Baníčku co nejlepší výsledky na hřišti a vám hlasujícím štěstí při losování cen dalšího měsíce. Zároveň vítěze žádáme o zaslání kontaktních informací, abychom mohli domluvit předání cen.

PS - koncem tohoto týdne, pokud nedojde nakonec k nějakým změnám, by mohli mít čas vítězové předchozích kol a po delší době bychom se mohli s hráčema sejít. Na doladění termínu se pracuje, dovíte se ho hned, jakmile bude vše domluveno.

Závěrem bychom chtěli poděkovat Domovu Kamarád z Rožnova p.R. za loňskou výrobu sošek Bazalbuba. Zároveň oznamujeme, že pro tuto sezónu bude sošky pro nejlepší hráče měsíce vyrábět (včetně Zlatého pro Rajtyho jakožto celkového vítěze za uplynulou sezónu) Střední zdravotnická škola sv.Anežky České v Odrách, za což jim nesmírně děkujeme a jsme rádi, že i na zdravotnické škole se najdou (jakož samozřejmě i jinde) fanoušci a fanynky našeho Baníčku.

| Autor: ammy | Vydáno dne 12. 11. 2007 | 4207 přečtení | Počet komentářů: 4 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek