1. Olympique Lyonnais 12-1-3, 37:14, 37 b.
Caen SM – Lyon 1:0 (1:0), 20 664 diváků.
Milan Baroš hrál od začátku do 67. minuty.

Montpellier – FC Nantes 0:0, 9 818 diváků.

FC Nantes – Amiens 3:1 (0:1), 18 646 diváků.
Marek Heinz hrál do 53. minuty.

Dánsko, po 18. kole:
4. FC Midtjylland 8-5-5; 26:22; 29 b.
FC Midtjylland měl výborný úvod sezóny, občas i vedl tabulku, ale nyní se propadl „až“ na 4. místo. Následuje zimní přestávka, mistrovská utkání začnou v dánské lize v půlce března.
Martin Raška chytal stabilně celý podzim a jeho výkony byly výborně hodnoceny.
Maroš Klimpl měl vynikající začátek sezóny (včetně reprezentace), ale v posledních zápasech nehrál. Příčina byla oznámena až nyní před zimní přestávkou – Maroš absolvoval ve středu operaci tříselné kýly. Přejeme brzké uzdravení! Nutno dodat, že dva zápasy Klimpl vynechal i kvůli vyloučení.

Německo, 16. kolo:
4. Bayer 04 Leverkusen 8-3-4, 27:11, 27 b.
Leverkusen – Hansa Rostock 3:0 (1:0), 22 500 diváků (vyprodáno)

Pohár UEFA:
Leverkusen – Sparta 1:0 (0:0), 17 771 diváků.
Michal Papadopulos ještě hrát nemůže, po zranění není zcela fit.

11. VfL Bochum 5-3-7, 23:23, 18 b.
Bochum – Karlsruhe 2:2 (1:1), 20 784 diváků.
Honza Laštůvka byl na lavičce.

16. 1. FC Nürnberg 3-3-9, 18:25, 12 b.
Nürnberg – Hertha Berlin 2:1 (2:0), 41 490 diváků.
Tomáš Galásek tradičně odehrál plných 90 minut.

Pohár UEFA:
Nürnberg – AZ Alkmar 2:1 (0:1), 43 000 diváků.
Galásek odehrál i toto dramatické utkání, ve kterém obdržel i žlutou kartu. Výsledek otočil v 83. a 85. minutě svými dvěma góly střídající Marek Mintal.

Itálie 15 kolo:
8. AC Milan 4-6-3, 20:10, 18 b.
Reggina – AC Milan odloženo z důvodu účasti AC na Světovém poháru klubů v Yokohamě.

Liga mistrů:
AC Milan – Celtic Glasgow 1:0 (0:0)
Marek Jankulovski byl kvůli zranění 40 dnů mimo hru, ale po operaci se již připojil k týmu a do Japonska odcestoval. Cítí se dobře a je připraven hrát.

13. Parma FC 3-6-5, 16:22, 15 b.
Neapol – Parma 1:0 (1:0)
Radek Petr nebyl ani na lavičce.

Anglie, 20. a 21. kolo:
13. Southampton FC 8-2-9, 26:36, 26 b.
Southampton – Sheffield Wed 0:0, 17 981 diváků.
Southampton – Hull 4:0 (1:0), 18 125 diváků.
Lička se do užšího kádru stále nedostal.

24. Norwich City FC 4-3-12, 16:29, 15 b.
Norwich – Plymouth 2:1 (1:0), 25 434 diváků.
Norwich – Sheffiel Utd 1:0 (1:0), 24 493 diváků.
David Střihavka do těchto utkání nenastoupil. Přestože Norwich je stále poslední, návštěvy na domácích utkáních ještě stoupají!

Slovensko, po 18. kole:
1. Žilina 14-2-2, 42:18, 44 b.
Vrbův tým zaslouženě přezimuje v čele slovenské Corgoň ligy.

4. FC Nitra 9-3-6, 21:12, 30 b.
Hapalův tým měl výborný úvod sezóny, ke konci však ztrácel a klesl na 4. místo.

Slovenský pohár, odveta 4. kola (první zápas 2:2):
Nitra – Žilina 2:2 (0:0), penalty 3:4, postupuje Žilina. 1 139 diváků.
Stejně jako v prvním utkání vedla Žilina již 2:0, ale Nitra v 84. a v 90.+3. minutě vyrovnala. Na penalty postoupila do semifinále, které se bude hrát na jaře, Žilina

| Autor: Vita | Vydáno dne 09. 12. 2007 | 2499 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek