Le Mans – Lyon 1:0 (1:0), 8 000 diváků, Lyon vyřazen.
Milan Baroš nastoupil v základní sestavě a hrál do 79. minuty.

Z Ligového poháru Nantes vypadl již v září, prohrál doma s Monacem 2:3.

10. West Ham United 9-5-7, 27:20, 32 b. (zápas s Liverpoolem odložen)
Manchester City – West Ham Utd. 1:1 (1:1), 39 042 diváků.

FA Cup – opakované utkání:
Manchester City – West Ham Utd. 1:0 (0:0). 27 809 diváků, WHU vyřazen.
Nejedná se o omyl, uvedení soupeři se potkali ve čtyřech dnech dvakrát a v posledních dvou týdnech již potřetí.

2. liga, 28. kolo:
13. Southampton FC 10-6-11, 35:44, 36 b.
Plymouth – Southampton 1:1 (0:1), 14 676 diváků.
Ani v tomto utkání se Lička na lavičku nedostal.

Německo
Informace nebudou jen z Německa, protože mnohé týmy ladí formu na jihu Evropy.
Bochum vyhrála ve Španělsku s Hoffenheimem (2. Bundesliga) 2:1. Laštůvka sice ještě nechytal, ale už je v plné přípravě. Jeden večer si sedli k 15ti stolům hráči, fanoušci a sponzoři a strávili spolu tři hodiny u (cituji) „bohatého bufetu, stolního vína, piva a nealkoholických nápojů“.
Cottbus měla v Turecku hrací týden: s druholigovou Jenou prohrála 1:2, Papadopulos kvůli čerstvému zranění nehrál, ale údajně se nejednalo o nic vážného. Přesto ani v druhém utkání – výhra 3:1 proti Otelul Galati (9. tým rumunské 1. ligy) – Michal nenastoupil. Ve čtvrtek hráli převážně mladíci z Energie proti Baku a vyhráli 1:0. Michal hrál druhý poločas, byl na hřišti aktivní, dostával se do šancí a trefil tyč. V pátek „A-tým“ porazil ukrajinský Lugansk 8:0. Papa hrál od 53. minuty a dal dva góly. V neděli v posledním zápase soustředění proti rumunské Kluži odehrál Michal první poločas. Utkání skončilo 0:0.
V Norimberku si pozvali k přípravným zápasům Duisburg - výhra FCN 2:1 a Viktorku Plzeň – výhra 3:1. V obou zápasech odehrál Galásek 60 minut. Za Viktorku odchytal 1. poločas Daněk.

Itálie, 19. kolo:
12. AC Milan 5-6-4, 26:14, 21 b.
Udinese – Milan 0:1 (0:0)
AC rozhodl o výhře v 90.+2. minutě. Marek Jankulovski nebyl ani na lavičce, jeho zranění ho asi ještě týden do utkání nepustí.

Italský pohár, odvetné utkání osmifinále:
Catania – AC Milan 1:1 (0:1)
Catania vyhrála v prvním utkání na hřišti AC 1:2, takže postupuje do čtvrtfinále.

13. Parma 4-6-8, 20:26, 18 b.
Inter Milan – Parma 3:2 (1:1)
Radek Petr byl k utkání nominován jako trojka, tedy na lavičce nebyl. Inter otočil utkání góly v 87. a 90. minutě.

Slovensko
Příprava:
Nitra – HFK Olomouc 0:0 (hráno v Břeclavi), Nitra – Opava 1:0 (hráno na trávě v Lanžhotě).
Dukla BB – Podbrezová 2:1. Trenér brankářů DBB Pavol Michalík se byl v sobotu podívat i na přípravu Baníček – Třinec.
Žilina – Dunajská Streda 2:0, Žilina – Slovácko 4:2. Oba zápasy odehrány během jediného dne na soustředění v Zlatých Moravcích.

Česko
V minulém týdnu prohrál Fulnek ve Vítkovicích 0:1, Radek Slončík odehrál první poločas. V neděli hrál Fulnek v Dubnici (1. liga) a vyhrál 2:0. Trenér Daněk postavil Slončíka ve 2. poločase.
Frýdek-Místek začal přípravu v tomto týdnu pod vedením „starého“ trenéra Radoslava Látala, ale jmenovaný má nově nejvyšší trenérskou UEFA Profilicenci. První přípravný zápas: Kravaře – Fotbal FM 2:2.

| Autor: Vita | Vydáno dne 20. 01. 2008 | 1164 přečtení | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek