Ještě pár info k dnešnímu soupeři - Naftovik-Ukrnafta Ochtirka

Zatímco dnes čeká naše hráče první přípravný zápas na tureckém soustředění, jejich soupeř odehrál svůj první zápas už v neděli 20. ledna, kdy se střetl s rumunským týmem FC OTELUL Galati.

Nedělní zápas mezi Ochtirkou a Galati skončil po gólové přestřelce nakonec plichtou 3:3, v poločase vedli Rumuni 2:1, remízu zachránil Ukrajincům v posledních 10 minutách dvěma góly Snytko, 1. gól byl vlastenec po akci Gorodova.

Rumuni skončili v loňské rumunské lize na 5. místě a tím si zajistili účast v letním Poháru Intertoto, přes který se dostali až do 2. předkola Poháru UEFA, kde jejich tažení skončilo vyřazením s Lokomotiv Sofia.
V letošní ligové soutěži je OTELUL zatím na 9. místě /z 18 týmů/, v 19 zápasech získal 25 bodů.
V Turecku už sehráli další 2 zápasy - nejprve podlehli "Papasově" Energii Cottbus v poměru 1:3, ve 2. zápase ale porazili 1. FC Koeln 1:0.

| Autor: Minolta | Vydáno dne 23. 01. 2008 | 793 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek