PŘIHLÁŠENÍ
NOVINKY

Zlatý Bazalbub za měsíce listopad/prosinec

Start jarní části ligy se nám rychle blíží, pojďme se ještě ohlédnout za posledním (trošku prodlouženým) měsícem podzimu. Vzhledem k počtu zápasů má naše anketa za měsíce listopad a prosinec jednoho vítěze. Dohromady Baníček v tomto období odehrál pět zápasů, které se ne vždy povedly. V těchto zápasech jsme dvakrát soupeři podlehli a to vždy na jeho hřišti. Dvakrát jsme vyhráli, jednou doma a jednou venku a uhráli jsme jednu remízu doma. Celkem v tomto měsíci bodovalo 15 hráčů a vítěz proti jiným měsícům své soupeře nechal za sebou hodně daleko...

První zápas na jihu Čech byl pro fanoušky hodně studenou sprchou . Ostudná prohra v Českých Budějovicích byla asi i příčinou toho, že pár lidí nehlasovalo. Nicméně i tak se mezi vámi našli fanoušci se svou hvězdou a po tomto zápase vyhrál hlasování gólman Vašek . Dále bodovali Metelka, Bystroň, Varadi, Magera, Tesařík, Otepka, Rajtoral, Mičola, Řezník a Svěrkoš.

V dalším listopadovém kole jsme doma přivítali Brno a byli jsme zvědaví, jak hráči odčiní ostudu z Budějovic. Bylo na nich vidět, že mají chuť se svou aktivitou za Budějovice omluvit. Makali a i se štěstím zůstali tři body doma. To se pak taky hned lépe hlasuje, když nevíte komu (protože všichni makali), než nevědět komu, protože se zápas odchodil. Za toto kolo nejvíce hlasů získal překvapivě Vašek. Dále vás ještě zaujaly výkony Bystroně, Magery, Rajtorala, Marka a Svěrkoše.

Po domácím bodovém úspěchu se jelo, podle všech v kabině, pro jisté tři body na Kladno. Jednak jsme je potřebovali a taky se chtěla odčinit venkovní ostuda z předchozího zápasu na hřišti soupeře. No dopadlo to zase katastrofálně a hafo lidí hlasovalo jako po Budějovicích - to znamená, že vůbec. Nicméně i toto kolo má svého vítěze a tím jsou obránce Marek a gólman Vašek se shodným počtem bodů. Dále se na body dostali hráči Metelka, Zeher, Rajtoral, Řezník a Svěrkoš.

V dalším kole čekal Bazaly nejnenáviděnější soupeř, jakého může chachar mít. Na tento zápas se vždy těší spousta lidí jako na vrchol sezóny. Po debaklu v Kladně se hráči káli a velká slova z kabiny zmizela. No a na hřišti to bylo vidět. Pokora nikomu neuškodí a sparťani můžou být rádi za bod. Fanouškům se hlasovalo těžce, ale bylo to kvůli příkladnému nasazení všech borců v bílých dresech. Po tomto zápase vás zaujali tito hráči - Vašek, Otepka, Rajtoral, Marek, Pavlík, Svěrkoš, Tchuř, vítězem tohoto kola se stal Svěrkoš.

V posledním zápase v tomto kole Zlatého Bazalbuba zajížděl Baníček k poslednímu kolu na podzim a to prvnímu „jarnímu“ na hřiště Mostu. Baník měl co napravovat a to v tom, že poslední venkovní zápasy se opravdu nepovedly. Taky se povedlo získat první tři body na tomto hřišti. Jistě to bylo i podporou našich skvělých fans, kteří jsou podle Bosse Mostu Kabíčka Ti nejvíce rasističtí lidé na této zeměkouli. Klukům se povedlo vše co si přáli a vás nejvíce zaujali Vašek, Otepka, Marek a nejvíce vaší pozornosti získal v tomto kole Tchuř.

Hráčem měsíců listopad a prosinec se stává gólman

Petr Vašek


a to s dosti velkou bodovou převahou před druhým Vencou Svěrkošem a třetím, už s podstatně menším bodovým rozdílem, Tomášem Markem. Všem hráčům Gratulujeme.

A jsme u dalších výherců a to vás hlasujících fanoušků. První cenu, kterou je možnost předání sošky Zlatého Bazalbuba nejúspěšnějšímu hráči tohoto kola. Se stává fanoušek jehož nick zní

Jungle Fever.


Kromě možnosti předání sošky, vítěz bere i víkend na horské chatě Ondrejník.

Druhou cenou, je parfém, který si výherce může vybrat na těchto stránkách. Tímto výhercem je fanoušek/fanynka s nickem

Peťulka
.

A pro toto kolo se nám povedla zajisti i cena třetí a to sportovní šátek který nám dodala firma Ori Sport z Karviné. No a sportovat a chránit si při tom hlavu bude fanoušek s nickem

Havran
.

To je pro toto kolo vše. Vítězům gratulujeme a budeme čekat až nás zkontaktujete, ať můžeme domluvit předání cen (pošlete na sebe kontakt buďto mailem, anebo jej zanechte v komentářích pod článkem).

Ještě mi nedá, abych se nezmínil o tom, že se vám ke konci roku moc hlasovat nechtělo. Snad nám na jaře hráči nebudou připravovat budějovická a kladenská překvapení, ale naopak budou hrát tak, že budeme mít dilema komu dát své hlasy.

Na úplný závěr ještě posíláme poděkování výrobcům sošek. Sošky pro nás dělají lidičky ze Střední zdravotnické školy sv.Anežky České v Odrách, za což jim nesmírně děkujeme a jsme rádi, že i na zdravotnické škole se najdou (jakož samozřejmě i jinde) fanoušci a fanynky našeho Baníčku.

| Autor: Karlos | Vydáno dne 05. 02. 2008 | 4141 přečtení | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek