2. liga, 23. kolo:
2. FC Nantes, 12-6-4, 33:18, 42 b.
Pondělní dohrávka:
Brest – FC Nantes 1:2 (0:1), 8 000 diváků.
Marek Heinz nebyl ani na lavičce. Důvod se mi nepodařilo zjistit. Další utkání hraje Nantes zase až v pondělí.

Dánsko
Příprava:
Esbjerg – FC Midtjylland 1:1.
Raška měl volno, Klimpl nastoupil na pravé obraně a zvláště ve druhém poločase byl při útočení hodně aktivní.
Viborg FF – FCM 2:1. Utkání bylo přesunuto do kryté haly Ikast Stadome (cca 10 kilometrů od Herningu) – hřiště regulérních rozměrů s umělou trávou. Raška chytal nejméně v prvním poločase, případné střídání se mi nepodařilo získat.

Djurgårdens IF – Kodaň 1:4. Pospěch hrál celý zápas, 5 minut před koncem dostal žlutou kartu. Ještě jsme neuvedli, že hraje s číslem 2.

Anglie
V Anglii byla v lize týdenní přestávka, protože se hrál Anglický pohár.
Preston – Portsmouth 0:1 (0:0).
Baroš nastoupil v 75. minutě. Utkání rozhodl vlastní gól v 90.+4. minutě.

Coventry City – West Bromwich Albion 0:5, 28 163 diváků.
Michal Daněk sledoval utkání z lavičky jako dvojka.

Bristol – Southampton 1:0 (0:0), 11 920 diváků, z toho 1 200 fanoušků hostů.
Lička v sestavě nebyl a tentokrát nehrál ani za rezervu, protože její středeční utkání bylo odloženo na duben kvůli velké marodce soupeře.

Německo
Pohár UEFA:
Benfica Lisabon – FC Nürnberg 1:0 (1:0), 25 000 diváků, z toho 5000 fanoušků hostů.
Galásek odehrál celý čtvrteční zápas Poháru UEFA. Z Lisabonu tým odletěl přímo do Brém na sobotní bundesligový zápas.

Bundesliga, 20. kolo:
11. VfL Bochum 6-5-8, 30:31, 23 b.
Hamburger SV – VfL Bochum 3:0 (1:0), 50 000 diváků.
Laštůvka odchytal celé utkání, ve kterém bohužel zase obdržel 3 góly.

16. Nürnberg 4-4-11, 22:31, 16 b.
Bremen – Nürnberg 2:0 (1:0), 37 073 diváků.
Galásek nemohl nastoupit kvůli žlutým kartám. Hosté pak navíc již od 20. minuty hráli o deseti – vyloučení hráče po druhé žluté.

17. Energie Cottbus 3-7-9, 22:33, 16 b.
Cottbus – Dortmund 0:2 (0:1), 17 842 diváků.
Papadopulos hrál plných 90 minut, ale poprvé na jaře nedal v mistrovském utkání gól, přestože jeho výkon patřil určitě k těm lepším.

Itálie, 23. kolo:
5. AC Milan 10-7-5, 34:17, 36 b.
Dohrávka:
Milan – Livorno 1:1 (0:0)
Marek Jankulovski zase nebyl ani na lavičce, přestože po minulém utkání se cítil dobře a potvrdil, že jeho koleno je v pořádku.

17. Parma 4-8-10, 25:33, 20 b.
Parma – Milan 0:0.
Radek Petr na hřišti ani na lavičce nebyl. Marek Jankulovski tentokrát nastoupil v základní sestavě a hrál do 69. minuty.

Slovensko
Příprava:
Žilina – Slavia Sofia 3:0.
MŠK Žilina - Groclin Grodzisk 1:3. Obě utkání hrána v Antalyi.

Nitra – FC Vítkovice 2:1
Nitra – ZPŠ Podbrezová 0:0

Dukla BB – Lodž 0:3
Dukla BB – Kapfenberg 2:1 (vedoucí tým rakouské 2. nejvyšší soutěže). Obě utkání hrána v Antalyi.

Česko
Příprava:
Odra Wodzislaw B – Fulnek 0:3, Slončík hrál do 80. minuty.
HFK Olomouc – Fulnek 0:1. Radek hrál celý zápas.

Hlučín – Frýdek-Místek 1:0 (1:0). Trenér Látal postavil Mišinského na první poločas.

Jihlava – Bystrc 5:1. Jirka Böhm nehrál.
Slovan Bratislava – Jihlava 1:0. Böhm hrál do 60. minuty. Jihlava je od neděle na týdenním soustředění v Itálii.

| Autor: Vita | Vydáno dne 17. 02. 2008 | 1365 přečtení | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek