Z důvodu „mimořádné“ noční směny nařízené Českou televizí přinášíme Evropské střípky o několik hodin později.

Francie
2. liga, po 29. kole:
2. FC Nantes, 17-8-4, 45:24, 59 b.
Nantes ztrácí na vedoucí Le Havre tři body. V pondělí 31.3. večer se hraje utkání třetího s druhým: Troyes – FC Nantes.

Dánsko
SAS Ligaen, 22. kolo:
3. FC Midtjylland, 10-5-6, 30:25, 35 b.
Odense BK – FC Midtjylland 0:1 (0:1), 8 324 diváků.
Maroš měl stop kvůli žlutým kartám. Martin chytal do 36. minuty, kdy po srážce s jedním útočníkem a vlastním obráncem musel být vystřídán kvůli zranění lokte. Noc po utkání Martin strávil v nemocnici.

2. FC Kodaň, 11-7-3, 29:14, 40 b.
Kodaň odehraje své utkání ve Viborgu v pondělí 31.3. od 19 hodin.

Anglie
Premier League, 32. kolo:
6. Portsmouth, 14-8-9, 44:33, 50 b.
Portsmouth – Vigan 2:0 (1:0), 18 623 diváků.
Milan Baroš nastoupil v základní sestavě a byl střídán v 67. minutě za stavu 1:0.
Na semifinále FA Cupu 5. dubna ve Wembley proti West Bromwich bylo během první hodiny předprodeje prodáno příznivcům Pompey 4000 vstupenek. Zájem je velký, klub dostal k avizovaným 36 000 vstupenek další téměř pětistovku lístků.

10. West Ham Utd., 12-8-11, 34:37, 44 b.
Sunderland – WHU 2:1 (1:1), 45 690 diváků.
Rozhodující gól padl v poslední minutě utkání.

Premiership (2. liga), 39. kolo (týmy mají různý počet utkání)
4. West Bromwich Albion, 18-9-11, 74:48, 63 b.
WBA – Colchester 4:3 (2:2), 20 433 diváků.
Daněk tentokrát nebyl ani na lavičce. Hosté vedli 0:2, domácí do poločasu srovnali, ale v 76. minutě už zase vedli hosté 2:3. Góly v 90.+1. a 90.+3. minutě však WBA otočil utkání ve svůj prospěch.

19. Southampton, 11-13-16, 49:66, 46 b.
Cardiff – Southampton 1:0 (1:0), 12 955 diváků.
Lička hrál do 79. minuty a na hřišti byl vidět.

Německo
Bundesliga, 26. kolo:
11. VfL Bochum, 8-8-9, 37:38, 32 b.
VfL Bochum – Dortmund 3:3 (3:2), 31 328 diváků.
Laštůvka chytal celý zápas. Domácí vedli v 9. minutě 2:0, slepenými góly v 37. a 39. minutě o vedení přišli, ale ještě do poločasu dali třetí gól. Přesto vedení neudrželi.
Několik výborných Laštyho zákroků ze staršího utkání Bremen – VfL najdete na této stránce. Na ní zvolte odkaz Kostenloses Testvideo ansehen.

16. Energie Cottbus, 4-8-13, 26:42, 20 b.
Cottbus – Hertha Berlin 2:1 (0:1), 20 746 diváků.
Papadopulos nastoupil v 85. minutě za stavu 2:1.

17. Nürnberg 4-7-14, 26:41, 19 b
FC Nürnberg – Bayern München 1:1 (1:0), 46 780 diváků.
Galásek hrál celý zápas. O výhru přišli domácí až 9 minut před koncem.

Juventus – Parma nehráno.
Před utkáním zemřel fanoušek Parmy. Byl přejet autobusem při potyčce fanoušků (fanoušků?) Podrobnosti se vyšetřují.

Slovensko
Corgoň liga, 23. kolo:
1. MŠK Žilina, 17-3-2, 50:20, 54 b.
Žilina – Trenčín 4:0 (3:0), 2 758 diváků.

3. Nitra, 12-4-6, 27:15, 40 b.
9. Dukla Bánská Bystrica, 5-7-10, 24:28, 22 b.
Nitra – B. Bystrica 1:0 (0:0), 3 200 diváků.

Česko
2. liga, 19. kolo:
7. Fulnek, 7-7-4, 20:20, 28 b.
Fulnek – Bohemians 0:0, 710 diváků.
Slončík hrál celé utkání. Bohemians ztratili první jarní body.

8. Jihlava, 6-5-7, 25:24, 20 b.
Dukla Praha – Jihlava 1:1 (1:0), 438 diváků.
Böhm hrál do 73. minuty.

MSFL, 18. kolo:
6. Frýdek-Místek, 8-4-5, 28:22, 28 b.
Fotbal FM – Dolní Benešov 3:0 (1:0)
První jarní body Látalova týmu. Staněk dal první gól, celý zápas hrál i Mišinský.

| Autor: Vita | Vydáno dne 31. 03. 2008 | 1291 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek