7 bodů dorostenců

Dvě vítězství, plichta a porážka - to jsou víkendové výsledky našich dorostenců.

U-19
Naše "devatenáctka" hrála velice těžký zápas na hřišti lídra z Olomouce a po boji prohrála v poměru 3:2, po poločase 1:1, branky stříleli Bartl a Christu, u něhož to byl celkově 15. gól v soutěži.
U-19 je zatím po 22. kole třetí s 36 body, tabulku vede její přemožitel Sigma se 47 body. V dalším kole hostíme Opavu /13. místo, 24 bodů/.

U-18
Kluci zvítězili nad Opavou /3. místo - 42 bodů/ v poměru 2:0 a posunuli se s 34 body v tabulce po 21. kolech před svého budoucího soupeře ze Šardic, vede Jihlava s 50 body.

U-17
Naši "devatenáctku" dokonale pomstili mladší dorostenci a na Sigmě zvítězili 0:2, po poločase 0, branky dali Králík a Socha. I přes prohru si Sigma zatím drží 1. flek se 44 body, Baníček je zatím čtvrtý s 39 body. Vzhledem k tomu, že v příštím kole kluci hostí poslední Opavu /15 bodů/, je předpoklad dalšího bodového zisku.

U-16
Zápas "šestnáctek" FCB a Opavy skončil plichtou 1:1, což sice stačilo našim mladším dorostům k udržení 4. místa se 42 body /Opava 5. místo - 39 bodů/, ale na první Sigmu ztrácíme 6 bodů. V dalším kole nás čeká zápas v Šardicích /14. místo - 14 bodů/, což dává šanci na další 3 body.

| Autor: Minolta | Vydáno dne 22. 04. 2008 | 819 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek