Baníček - Slask Wroclaw 0:1 (0:0)

Bude-li o čem psát, zkusíme tady hodit několik průběžných informací o zápase

15:30 - naše čtveřice doráží zavěšena za bus FCB na adresu Training Zentrum GAK, Weinzödl 1, Graz, kde se má dnes od 16:30 hodin utkat Baník v prvním přípravném zápase svého rakouského soustředění s polským Slask Wroclaw.

16:00 - je šílené vedro, míněno podle hráčů, kteří dnes nastupovali do autobusu, bude hrát trochu mladší sestava

16:15 - Slask má nějaké zpoždění, začátek utkání se posouvá

16:30 - sestava Baníku: Vašek - Marek, Pavlík, Neuwirth, Tchuř - Rajtoral, Otepka, Metelka, Ficek - Lička, Markovič. Baník bude ještě hrát ve starých bílých dresech s oranžovým lemováním, nové dresy budou tedy představeny asi až v lize.

17:30 - První poločas skončil nerozhodně 0:0, my jsme byli prakticky bez šancí, pálili jsme pouze 2x vedle branky. Poláci stříleli vedle asi třikrát, ale zato měli dvě tutovky - jednu zahodili sami střelou mimo tyče, druhou zlikvidoval skvěle Vašek

18:00 - V průběhu první půle vystřídal Ricka Marka

18:10 - Do druhého poločasu nahradil Přecechtěl Markoviče a Mucha Ličku. V dosavadním průběhu druhé ple jsme měli jednu slibnější šanci, ale Slask opět tři tutovky. Zatím je ale stále stav 0:0

18:25 - Tak jsme bohužel remízu neudrželi... V 90. minutě jsme přišli o míč před vlastní šestnáctkou a polský hráč ho napálil s pomocí břevna do sítě. Celkově jsme prohráli zaslouženě, soupeř byl lepší. Diváci: naši fans 5 ks, Poláci 0

Pokud se dostaneme později k internetu, hodíme tady podrobnější článek.

| Autor: kulajar | Vydáno dne 12. 07. 2008 | 1484 přečtení | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek