Dnešní přípravný zápas JSME PROHRÁLI 0:2!

A to s místním amatérským celkem!
V dnešním zápase nastoupil Baníček v této sestavě:
Buček-Ricka,Pavlík,Neuwirth,Križan-Mucha,Lukeš,Ficek,Mičola-Svěrkoš,Markovič.
Jednotlivé posty bez záruky, dostal jsem jen soupisku.

18. minuta: prohráváme 0:1. Buček šel útočníkovi zleva pod nohy, neudržel a na podruhé skóroval místní hráč do prázdné branky.

Poločas jsem prohráli 0:1, opticky máme více ze hry, ale měli jsme jen jednu šanci (po rohu Ricka hlavou k tyči, brankář chytil). Soupeř měl dvě šance, první Buček chytil, druhou už ne - viz výše.

56. minuta: proháváme 0:2!!! Asi končí sranda. Naši reklamují ofsajd zleva, Buček opět napoprvé míč vychytal, ovšem jím vyražený míč zasunul domácí hráč do prázdné branky.

Do konce utkání se už nic nezměnilo, jen v závěru jsme kopali několik rohových kopů, většinou ale rozehrávka končila dalším rohem nebo odkopem, rozhodně ne nějakou naší šancí. Soupeř si už další šanci taktéž nevypracoval.

Článek o dnešním utkání už asi nebude, uvidíme. I tak otrlý a mnoho už proživší fanoušek Baníčku jako je ammy má chuť napsat, že nenašel stadion a že dnešní utkání neviděl. No uvidíme, snad se z toho ammy do rána vyspí, rozhodně by se ale měli probudit naši fotbalisti. Výhra v přípravě nemá žádnou tvalou hodnotu, ovšem prohra, navíc s takovým soupeřem, se může promítnout do vnitřního života mužstva a zanechat trvalejší následky. A liga se blíží, a Poháry se blíží ....
No co dodat, snad jen Věříme a věřit budem, BP

| Autor: Emil | Vydáno dne 14. 07. 2008 | 1375 přečtení | Počet komentářů: 3 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek