Baník – Kapfenberg amat. 0:2

Asi hodinu před zápasem jsme čekali s vyvěšenou vlajkou na tribuně, když nám rozběhávající se hráči hlásili, že se hraje na tréninkovém hřišti, brali jsme to jen jako vtip. Po zápase jsem chvilku přemýšlel, že napíšu, že jsme tam byli po celou dobu a tak o zápase nic nevím. To by mi ale asi neprošlo vzhledem k tomu, že pár informací jsem poslal už během zápasu :-)

Přesun na tréninkové hřiště se konal vzhledem k počasí – hlavní hřiště dostalo zabrat už včerejším ligovým zápasem, dnes do něj pršelo celou noc a další sprška přišla před zápasem. Během zápasu déšť sice ustal, ale na našich klucích nebylo vidět, že hra v dešti nebo na mokru nám většinou svědčí.

Do zápasu jsme nastoupili v sestavě Buček – Ricka, Neuwirth, Pavlík, Križan – Mucha, Lukeš, Ficek, Mičola – Markovič, Svěrkoš. Vencu ve 32.minutě střídal Přecechtěl, v poločase šli Tchuř za Križana a Metelka za Lukeše. Naposledy jsme střídali v 59.minutě, když Tomašák, Lička a Střihavka nahradili Ficka, Mičolu a Markoviče.

První roh zápasu vybojovali domácí, my měli první šanci, když na přední tyči dobře hlavičkoval po rohu Ricka, ale gólman jeho hlavičku vyrazil. Chvilku nato Neuwirth podskočil dlouhý míč, ale Buček ještě stihl nebezpečí uhasit. Další šanci málem také zlikvidoval – borec vletěl zleva do vápna, Buki mu šel pod nohy, ale míč se odrazil zpět k hráči v modrém a ten pohodlně do odkryté brány otevřel skóre. Opticky jsme měli možná více ze hry, ale na šnce to bylo 1:3, na branky 0:1.

Druhá půle měla podobný průběh – my hodně kombinovali po zemi, na 25m od brány to jde, ale chybí nám přesná finální přihrávka, anebo to soupeř v bezpečné vzdálenosti ufauluje. Druhá branka byla skoro jak přes kopírák – míč doleva, naši chvilku přestali hrát v domění, že sudí mávne ofsajd. Ten ale nemávnul, Buki opět vykryl první pokus, na dorážku už neměl šanci. Závěr zápasu se hrál hodně na naši útočné půlce, vynutili jsme si řadu standardek a rohů, ale přímo na bránu jsme nevystřelili. Byla tam řada nadějných centrů či střel spoza vápna, ale modří bránili zodpovědně a žádná střela na bránu neprošla.

Zápas skončil naší porážkou 0:2, myslím že trenér Večeřa určitě nebude s výkonem spokojený a bude mít svým svěřencům co říct. Teď nás čekají dva dny tréninků a ve čtvrtek vrchol přípravného kempu – utkání s Panathinaikosem, tak uvidíme, jakým výkonem se budeme prezentovat.

BP ammy

| Autor: ammy | Vydáno dne 14. 07. 2008 | 1323 přečtení | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek