Baník Ostrava - RAD Bělehrad 2:2 (1:1)

Dnes v 18h nastoupil Baník k poslednímu zápasu, soupeřem byl v Lebringu srbský RAD Bělehrad.

! zápas skončil !

Sestava Baníku
Buček - Ricka, Neuwirth, Bolf, Tchuř - Rajtoral, Marek, Lukeš (K), Lička - Střihavka, Zeher

V páté minutě soupeř otevřel skóre, když se hráč Bělehradu dostal v brejku sám zleva za obranu a otevřel skóre.

V desáté minutě mohl srovnat Zeher, ale trefil bohužel břevno.

Ve 20.minutě našel Ricka pasem na 40m Lukeše, jeho bombu z hranice vápna gólman pouze vyrazil, Zeher pohotově dorazil do prázdné a srovnal.

Ve 32.minutě poslal super míč Zeher Střihavkovi, ten trefil z úhlu tyč.

V první půli jsme byli lepší a měli jsme více šancí. Ještě krásně pálil pod břevno Zeher, vychytal ho gólman stejně jako později boxoval na roh ránu Ličky.

Do druhé půle střídáme, za Lukeše přišel Otepka, Ricku vystřídal Mičola, který šel na levou zálohu, napravo se za Ricku posunul Marek.

Hned ve 46.minutě otáčíme skóre, když si Střihavkův střílený centr z pravé strany srazil bek do vlastní sítě.

Srbové srovnávají hned v 50.minutě, kdy potáhli akci po pravé straně, zpětná přihrávka našla ve vapně osamoceného hráče a ten prostřelil Bučka podruhé.

V 59.minutě se řítil hráč Bělehradu sám na Bučka, ten skvěle na zemi střelu vyrazil, dorážka druhého letěla z 20m jen těsně kolem tyče.

V těchto minutách je soupeř lepší, který prostřídal celý tým, my teď v 60.minutě šest hráčů.

Soupeř si dnes hodně dobře postavil bránu - potřetí jsme orazítkovali konstrukci, v 72.min krásnou střelou ze 20m zaduněla na břevně Otepkova střela.

Hra se v posledních minutách vyrovnala, my máme mírně víc ze hry.

Závěr zápasu se dohrával už bez šancí, v posledním zápase rakouského soustředění Baník remízoval 2:2.

Utkání skončilo smírně i na počty fanoušků - na naší straně dva chlapi a malá Gábinka, soupeře povzbuzovali také tri kusy, kteří se na začátku prezentovali dvěma menšími dýmovnicemi.

Konec hlášení v českém jazyce, díky Kulajarovi za zaslané SMS.

| Autor: ammy | Vydáno dne 20. 07. 2008 | 1627 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek