Remíza U21 s Třincem

Ačkoli soutěžní podzim naší U21 už skončil, na zimní dovolenou tým ještě "rozpuštěn" nebyl a hraje ještě pár přípravných utkání.

Dnes se Baník U21 utkal s druholigovým Třincem, který nastoupil pouze bez čtyř hráčů základní sestavy a navíc kolem šedesáté minuty ještě pětkrát střídal. My jsme záměrně (kvůli zátěži) nastoupili s tím, že moc střídat nebudeme. Do šedesáté minuty jsme byli lepším týmem, měli jsme řadu vyložených příležitostí, ale skórovali jsme jenom jednou. Poté, co Třinec poslal na hřiště čerstvé síly, se hra vyrovnala a v závěru to bylo z pohledu skóre dramatické.

Třinec - Baník U21 3:3, všechny naše branky vstřelil Přecechtěl
Vývoj skóre: 0:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:3, přičemž poslední dvě branky padly v předposlední a poslední minutě

Sestava Baníku U21: Štěpnička (46. Andrejko) - Zawada, Frydrych, Eršil, Grussmann - Bartl (70. Lukáš), Breškovič (80. Přecechtěl), Kyselý, Wludyka (25. Mucha) - Přecechtěl (60. Böhm), Christu

Utkání bylo první příležitostí pro Jirku Böhma ukázat, že to s fotbalem opět myslí vážně. Doufejme, že doba, kterou strávil jiným způsobem než sportováním, je již za ním a držíme mu palce, aby se už věnoval jenom tomu, co mu šlo tak dobře.

| Autor: kulajar | Vydáno dne 28. 11. 2008 | 952 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek