Komu fandí pé dvojka?

Hodinu nám to nejde, Žižkov hraje to, co se od něj dalo čekat. Gól se nám nepodařilo dát z první akce, čím déle soupeř drží 0:0, tím je jasnější, že budeme rádi za každou minutu na půlce soupeře, za každou šanci ať už uhranou nebo po haluzi, ze které můžeme soupeře ohrozit.

68.minuta – soupeř se po delší době dostává na naši půlku. Přichází již tradiční kolorit zápasů na Bazalech, pokud mají fanoušci kolem sebe sníh. Mercedes je zaházen sněhovýma koulem. Sranda jak cyp. Jo – pokud bychom vedli 5:0 a byl zápas hotový. Pravda i v tu chvíli by to Mercedes zkusil na ukončení zápasu. Kdybychom vedli 1:0 a soupeře by hnala touha vyrovnat, asi by se rozehrávající hráč nechal ostřelovat a rychle by rozehrál. Ale stav byl 0:0, soupeř rád odběhl a ušetřil 2-3minutky. Při dalším rohu znova. Pak už to sudí radši nechal do konce zápasu rozehrávat z druhé strany...

Hodně to připomíná několik situací ze dvou tří posledních zápasů ve Zlíně. Srovnáme, bušíme do soupeře, máme tlak a je šance, že to tam spadne. Proč soupeři nepomoct zaházením hřiště tam světlicema, doma sněhem. Však co – sranda je a že ubíráme čas vlastnímu týmu? No a, vždyť fotbal je jen záminka...

Fakt chlapi z pé dvojky dík, i klukům na place jste tím udělali hodně radost

| Autor: ammy | Vydáno dne 28. 02. 2009 | 1477 přečtení | Počet komentářů: 26 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek