Vojtěch Šustr v repre U-17

Nadějný záložník Vojtěch Šustr je jediným zástupcem baníkovské líhně hrajícím kvalifikaci ME 2009 věkové kategorie do 17 let ve Španělsku.

V průběhu turnaje v La Huncii a Benidornu se naši fotbalisté trénovaní J. Pešicem ve dnech 12.-17.03.2009 postupně střetnou s týmy Kazachstánu, Belgie a domácího velkého favorita Španělska, přičemž na závěrečný turnaj v Německu postupuje jen vítěz.

Své kvality prokázal Vojta hned ve včerejším vítězném zápase proti Kazachstánu, který naši vyhráli 3:0 po poločase 3:0 a Vojta odehrál prvních 50 minut.

Další zápas sehrají naši kluci s Belgií v sobotu v Benidomu od 17:45 a nebude to žádná selanka, neboť Belgičané dokázali ve svém 1. zápase uplichtit Španěly 2:2, i když prohrávali už 2:0. V posledním vzájemném zápase loni na Syrenka cupu porayili naši fotbalisté Belgii 4:3 po těžkém boji.

| Autor: Minolta | Vydáno dne 13. 03. 2009 | 782 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek