Frýdek-Místek opět hostí Baník, zápas jsme sledovali skoro živě

Krásný letní sobotní den využilo k návštěvě stadiónu na Stovkách 1500- 2000 diváků!!! Klasická návštěva na poměry 3. ligy nad- nadprůměrná. Informace ze zápasu v článku.

Fotbal Frýdek-Místek – FC Baník Ostrava U21 0:1 (0:1)
10.Grussmann
ŽK: 35.Švrček, 50. Cesnek(oba F-M)

Po prvním poločase se diváci na Stovkách branky dočkali… Poločasové skóre je 0:1

Diváci mohli zatím vidět 3 gólovky. Dvě z kopaček Baníku. Z toho jedna skončila za zády Prepsla. Byla do dělovka z kopačky Grussmanna, kterou Prepsl v rukavicích neudržel. Největší akci domácích měl Schafartzik ten za 7-8 metrů bránu trestuhodně přestřelil.

Ve druhém poločase domácí tlačí v 59. minutě Bučka, který chytá výborně neprostřelili Němec a Cesnek.
V 70. minutě prostřelil Schafartzik Bučka, ale gól pro údajný faul a brankáře neplatil... Diváci si myslí opak, ale sudí situaci posoudil správně.

Více se do devadesáti minut nevešlo. Konečný výsledek je tedy 0:1

Domácí nastoupili sestavě : Prepsl - Žůrek, Hrdlička, Švrček, Staněk, Chýlek(42.Jordán), Myšinský(42.Mareček), Cesnek(64.Literák), Kořínek, Němec, Schafartzik, Papřok

Hostující tým hraje v tomto složení: Buček - Grussmann, Ricka, Hable, Tomašák, Kosňovský, Bartl, Hrtánek, Markovič(89.Blažek), Vrťo(70.Christu), Wojnar(75.Křižan)

| Autor: Drobek | Vydáno dne 04. 04. 2009 | 954 přečtení | Počet komentářů: 4 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek