Utkání s Lublaní - Baník vyhrál 1:0

Místo s Austrií Vídeň (viz předchozí články) se Baník dnes utkává s Olimpijí Lublaň. Budeme přinášet strohé SMS info.

Sestava Baníku: Buček – Zawada, Bolf (46. Neves), Neuwirth, Tomašák (46. Tchuř) – Lukeš, Marek, Lička – Varadi (84. Kraut), Zeher (70. Přecechtěl), Mičola (90. Lee)

Soupiska Olimpije: Botonjič, Mitrakovič, Špokar, Salkič, Leskovan, Roj, Ibrahimi, Čimerotič, DaSilva, Rujenič, střídali Obvan, Pavlin, Pijič, Tigani, Rahmanovič, Poplatnik

Po dvaceti minutách se hraje stále bez gólů i bez šancí.

cca 20. minuta Baník vede 1:0 - Zawäda oklamal obránce, posunul na Ličku a jeho centr proměnil Tomašák hlavou z pěti metrů v první gól utkání

Poločas skončil 1:0, žádné šance už nebyly. Podle zpráv z místa konání dobře bráníme, ale chybí finální přihrávka. Vepředu je Zeher poněkud osamocen, i když se ho snažíme při našich akcích doplňovat

Do druhého poločasu nahradí Bolfa na stoperu Fernando Neves a Tomašáka na levé obraně Daniel Tchuř

Hraje se pod mrakem, pršet ale před zápasem přestalo. Baník hraje v bílých dresech s modrými lemy a čísly. O tom, že jde o zápas narychlo svolaný, svědčí i dres soupeře - zelené trenky a štulpny, bílé dresy a na nich zelené rozlišováky...

51. minuta Zawada nastřelil břevno! Ve druhém poločase se hraje z obou stran podstatně útočněji než před přestávkou

Přes aktivnější hru se už ve druhém poločase skóre nezměnilo a Baník tak vyhrál nejtěsnějším možným výsledkem. Hosté bojovali alespoň o remízu až do konce - pár minut před fajrontem měli dvě velice nebezpečné střely

| Autor: kulajar | Vydáno dne 10. 07. 2009 | 1425 přečtení | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek