Výjezd do Katowic? Tak počítejte s čekačkou!

Včera byl odehrán první zápas na zrekonstruovaném stadiónu na Bukowe. Nové osvětlení, drenáže a bohužel novinky v prodeji lístků ( ty hlavě, mě inspirovali pro napsání tohoto článku), mohli vidět utkání GKS a Znicz, kdy GKS vyhráli 2:0.

Už jsem byl v Katowicích na fotbale několikrát a nikdy se mi nestalo to co včera. Vyjeli jsme v 16 hodin, jelikož jsme si mysleli, že nám hodina před zápasem bude stačit na koupi lístků, poklábosení s fanoušky, pověšení vlajky a těšení se na výkop. Tak jak to chodilo dříve.

Včera by nám nestačilo přijet dříve ani o tři hodiny. Čekání na lístky bylo nekonečné. Na to, že jsme z Baníku a jsme hosté, se včera vůbec neřešilo, dokonce ani po upozornění asi 20 lidí na konci fronty.
Po hodině čekání se ozvalo gól a my se jen modlili ať to není jediný.Po asi dalších 20-ti minutách, byl klučina tak hodný, že mi vzal 4 lístky pro naší osádku. Lístky jsou na občanku, kterou vám zkontrolují i u vstupu. Tam jsme si všimli, že máme lístky s polskými jmény. Po menší domluvě se konečně dostáváme na tribunu, kde zjišťujeme, že je 25. minuta utkání.

Pověsili jsme vlajku a užívali si zbytku velmi krátkého poločasu. V poločase jsme si šli koupit pár suvenýru, nic moc vybaveného, ale o 300 % více vybavenějšího fan shopu než u nás. S pitím nebyl větší problém, vyměnili se dresy a šály. Ve druhém poločase se opravdu fandilo, to se s našim kotlem nedá srovnat (plochou, počtem lidí,tribunou). Po děrovačce jsme sbalili vlajku, pokecali a vyrazili směr Frýdek.

Příště je třeba opravdu počítat s větší časovou rezervou, hlavně při koupi lístků, protože tam na vás opravdu s prominutím každý sere. Při dalším výjezdu bych rád napsal o opaku, ale kdo ví????

| Autor: Drobek | Vydáno dne 08. 08. 2009 | 1602 přečtení | Počet komentářů: 3 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek