Dorosty o víkendu bez porážky

Na hřištích Příbrami a Zlína odehráli čtyři dorostenecké týmy svá utkání. Výsledky a aktuální postavení v tabulkách najdete uvnitř článku.

Dorostenci o víkendu bez porážky, přestože o víkendu hrála všechna 4 mužstva dorostenců FCB venku.

U-19 remizovala v Příbrami 2:2, poločas 1:1, branky dali Stránský a Juřena. Kluci jsou po 4 kolech 1.DL na 4. místě s 8 body, příští zápas hostí doma 1.FC Brno.

U-18 ve svém 5. zápase MSDL vyhrála ve Zlíně 0:4, poločas 0:3, branky Laryš, Bilas, Chalkias a Viktory. Je z toho zatím 12 bodů, příští zápas doma proti Spartě Brno.

U-17 vyhrála v Příbrami 1:2, poločas 1:1, branky Kolenko a Tobiáš. Za dosavadní 4. kola získali 7. bodů, což stačí na 5. místo v tabulce 1.DL. O víkendu hostí 1. FC Brno-

Vyhraný zápas zplichtila ve Zlíně U-16, po vyhraném poločase 0:2 z toho byla nakonec remíza 2:2, branky dali Kocmich a Opatřil. Celkem mají 11 bodů a o víkendu hostí Spartu Brno.

| Autor: Minolta | Vydáno dne 02. 09. 2009 | 658 přečtení | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek